Fly Tying For Beginners - Kniha | CzechNymph.cz

Fly Tying For Beginners - Kniha

Fly Tying For Beginners - Kniha Fly Tying For Beginners - Kniha
Koupit: Fly Tying For Beginners - Kniha
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: VFTFB Cena/ks: 699 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Schopnost navázat si vlastní mušky dává muškaření další rozměr – není nic tak lepšího, než když vidíte, jak se pstruh zvedá k vaší nástraze, kterou jste si nejen sami vybrali pro lov, ale také jste si ji i sami navázali!

Tato kniha je určena nováčkům - začátečníkům v umění vázání umělých mušek bez předchozí znalosti či zkušenosti s touto disciplínou.

Kniha začíná tím, že čtenáře seznámí s pomůckami, materiály a základními vázacími technikami a poté poskytne jasné a neomylné pokyny pro vázání 50 vyzkoušených a testovaných vzorů, od klasických suchých a mokrých mušek na pstruhy až po nymfy, streamery a také výběr lososových mušek vhodných pro použití za všech podmínek.

Vázací postup pro každý vzor je vyobrazen a popsán na jediné rozložené ploše spolu s fotografiemi krok za krokem ukazujícími každou fázi procesu. Obrovskou výhodou je spirálová vazba knihy, jež zajišťuje, že kniha bude ležet otevřená na vašem stole pro snadnou orientaci, přičemž obě ruce zůstanou volné pro vázání vaší mušky!

Kromě doporučení lovu, druhu ryb a podmínek, pro které je každá muška vhodná, poskytuje autor také rady, jak a v jaké hloubce by se s konkrétním vzorem mělo lovit!

Jazyk: angličtina
Vazba: spirálová brožura
Počet stran: 256
Rozměry (mm): 203 x 173 x 29
Rok vydání: 2005

Výrobce: Veniard
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva