Funkční ponožky Sensor Zero Merino Wool černo-šedé | CzechNymph.cz

❗❗❗ KRABICE PLNÉ MUŠEK A VZPOMÍNEK - Předobjednejte si novou knihu o muškaření a závodních úspěších české reprezentace od Karla Křivance! 📖🎣💥

HomeE-ShopOblečeníPonožkyFunkční ponožky Sensor Zero Merino Wool černo-šedé

Funkční ponožky Sensor Zero Merino Wool černo-šedé

Funkční ponožky Sensor Zero Merino Wool černo-šedé Funkční ponožky Sensor Zero Merino Wool černo-šedé, 3/5
Koupit: Funkční ponožky Sensor Zero Merino Wool černo-šedé
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 17200093-00 Velikost: 35 - 38 Cena/ks: 455 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: 17200093-01 Velikost: 39 - 42 Cena/ks: 455 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Vysoké teplé ponožky sendvičové konstrukce jsou ideální na všechny zimní sporty a rybaření ve studené vodě. Podkolenky jsou anatomicky tvarované a na holeních mají zesílený materiál pro větší pohodlí. Díky vysokému podílu vlny Merino mají skvělé antibakteriální vlastnosti a rychle odvádějí pot od pokožky. Pata a špička jsou vyztuženy pro větší odolnost.

Složení materiálu: 45% Merino vlna, 35% POP, 15% PAD, 5% Elastan

  • Sendvičová konstrukce
  • Anatomicky tvarovaná klenba
  • Ponožka s plyšovým nárazníkem
  • Vysoký podíl materiálu Merino Wool
  • Pata a špička jsou vyztuženy

Využití při muškaření: Kvalitní funkční vlněné ponožky jsou pro muškaření stejně důležité, jako ostatní druhy výše zmíněného termo-prádla. Jak všichni jistě víme, zima a chlad se do těla dostává nejsnáze přes nohy - o to více, když stojíme v ve studené až ledové vodě! Pokud nebudete mít nohy v brodících botách a kalhotách dobře tepelně izolované, zima se do vás dostane snadno a rychle a v takovém případě je zpětné prohřátí vašeho těla často nadlidským úkolem!

Vybral jsem pro vás tedy nejvhodnější modely teplých ponožek, které najdou uplatnění i při muškaření a to hlavně v chladnějším období rybářské sezony či nepříznivém počasí! Důležitými vlastnostmi kvalitních ponožek je jejich termoregulace a odvod potu mimo chodidlo, antibakteriální vlastnosti daného materiálu související s "anti-odor" funkcí, pohodlný úplet a dobrá výztuž nejvíce namáhaných částí nohy (chodidlo, pata, špička, kotníky) a v neposlední řadě schopnost rychlého uschnutí materiálu.

Výrobce: Sensor
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva