Kolekce mušek - TOP AR Jezerní mušky na Poličku | CzechNymph.cz

💥 Podzimní sezona lovu pstruhů na stojatých vodách je TADY! 🤩 Vybavte se na CzechNymph.cz a staňte se opravdovým jezerním muškařem! 🍂🎣

HomeE-ShopKolekce mušekKolekce mušek - TOP AR Jezerní mušky na Poličku

Kolekce mušek - TOP AR Jezerní mušky na Poličku

Kolekce mušek - TOP AR Jezerní mušky na Poličku Kolekce mušek - TOP AR Jezerní mušky na Poličku - 20 mušek
Nedostupné
Koupit: Kolekce mušek - TOP AR Jezerní mušky na Poličku
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TSS Cena/ks: 799 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Unikátní kolekce maximálně účinných a celoročně použitelných mušek speciálně navázaných na "Poličská jezera" - přehrady Pod kopcem PK1 a PK2. Tato výjimečná kolekce nesmí chybět žádnému nadšenému muškaři, který pravidelně navštěvuje, nebo se teprve chystá navštívit tuto legendární rybářskou lokalitu - kolébku jezerního muškaření v České republice! Mušky jsou ale samozřejmě použitelné i na jiných stojatých vodách s obsádkou pstruha duhového, potočního a sivena amerického!

V tomto nepostradatelném setu najdete 20 mušek navázaných na velice kvalitní háčky oblíbené české značky Hanák Competition! Všechny vybrané mušky vycházejí z exklusivního článku "TOP 10 Mých nejoblíbenějších mušek na Poličku", který si rozhodně nenechte ujít, neboť se v něm dozvíte naprosto vše, co potřebujete o jednotlivých vzorech vědět! 10 naprosto smrtících jezerních vzorů po 2 kusech od každého typu a pro každou situaci, se kterou se můžete při lovu na Poličce setkat! Mušky jsou připravené do okamžité akce ve velice praktické tenké malé krabičce, takže stačí už jen otevřít, navázat a radovat se z prvního pěkného úlovku!

Všechny mušky jsou originální a ověřené vzory našeho zkušeného muškařského specialisty Aleše (Ála Richie), který se již několik let velice aktivně věnuje lovu pstruhů na stojatých vodách po celý rok a "Poličská jezera" nejsou výjimkou!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva