Kolekce mušek - TOP mušky na řeku Vltavu | CzechNymph.cz

🔥 Vázací sezona je v plném proudu, navštivte naši kategorii "Vázací materiály a pomůcky" a doplňte zásoby! 🤩🎣👍

HomeE-ShopKolekce mušekKolekce mušek - TOP mušky na řeku Vltavu

Kolekce mušek - TOP mušky na řeku Vltavu

Kolekce mušek - TOP mušky na řeku Vltavu Kolekce mušek - TOP mušky na řeku Vltavu - 32 mušek
Koupit: Kolekce mušek - TOP mušky na řeku Vltavu
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_ER Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 11 ks Dodání: ihned -+

Velice unikátní kolekce umělých mušek speciálně vybíraných pro lov na řece Vltavě!

Tato originální kolekce obsahuje tradičně 32 mušek navázaných na kvalitních bezprotihrotových háčcích! Pokud jezdíte na jednu z našich největších pstruhových řek - řeku Vltavu, nebo se na ni teprve chystáte, tato kolekce by ve vaší výbavě rozhodně neměla chybět - mušky v ní vás totiž při lovu na tomto povodí nikdy nezklamou!

I když jsme vzory do tohoto setu vybírali speciálně pro lov na řece Vltavě, univerzálnost těchto nymfových a suchých mušek pro použití i na jiných tekoucích vodách je samozřejmě naprosto nesporná, takže s nimi můžete s velkými úspěchy lovit v podstatě na všech velkých i středně velkých evropských řekách!

Kolekce zahrnuje 9 nymfových a 7 suchých vzorů po 2 kusech od každého typu. Mušky jsou - jako vždy - bezpečně uloženy ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty či košile!

Pokud s oblibou lovíte na řece Vltavě, ale samozřejmě i dalších větších českých a slovenských řekách jako je Otava, Ohře, Jizera, Váh apod., kde je reálná možnost ulovení opravdu velkých lososovitých ryb, určitě si tuto kolekci nenechte ujít a vyzkoušejte úspěšnost mušek v ní obsažených na vlastní kůži!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva