TOP Napodobeniny suchozemského hmyzu - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

🔥 10% SLEVA na brodící kalhoty a boty Guideline a Kinetic s promo-kódem "BRODAKY10" až do pondělí 20. května nebo do vyprodání zásob! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopKolekce mušekTOP Napodobeniny suchozemského hmyzu - Kolekce mušek

TOP Napodobeniny suchozemského hmyzu - Kolekce mušek

TOP Napodobeniny suchozemského hmyzu - Kolekce mušek TOP Napodobeniny suchozemského hmyzu - Kolekce mušek - 38 mušek
Koupit: TOP Napodobeniny suchozemského hmyzu - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_MHST Cena/ks: 1 599 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Maximálně unikátní a originální kolekce osobitých mušek, které napodobují suchozemský hmyz - Terrestrials, jejichž hlavní čas přichází v období pozdního jara a vrcholného léta - v období, kdy je bujná příbřežní vegetace plná lučních koníků, všemožných brouků, cvrčků a dalšího velkého a nemotorného náletového hmyzu!

Pokud milujete letní lovy nenasytných tloušťů, slídivých bolenů a agresivních pstruhů na velké suché mušky, tato kolekce plná povětšinou nepotopitelných pěnových "siluetárních" vzorů je pro vás naprosto nepostradatelná - pokud se tedy nechcete záměrně ochudit o nezapomenutelné zážitky při lovu neurvalých říčních ryb, které tyto velké mušky doslova hlasitě hltají!

Tento jedinečný set obsahuje 38 mušek navázaných na velice kvalitní háčky japonské značky Hayabusa! Kolekce obsahuje originální mušky napodobující nejběžnější zástupce z říše suchozemského hmyzu! Samotné mušky v akci si můžete prohléhnout např. v galerii "Nový Zéland ve střední Evropě? Žádný problém!".

S touto kolekcí jednoznačně zažijete u vody adrenalinové chvíle a nezapomenutelné lovy! 19 vzorů po 2 kusech od každého typu je dostupných ve velice praktické středně velké tenké krabičce, kterou pohodlně uložíte do vaší muškařské vesty, ledvinky či větší kapsy letní košile!

Všechny mušky byly vybrány opět naším muškařským specialistou Alešem (Ála Richie), který patří mezi vášnivé průkopníky a propagátory ještě ne tak zcela běžně praktikovaných a zažitých muškařských stylů lovu na českých revírech! A cílený lov velkých tloušťů a pstruhů na tyto originální pěnové suché mušky do těchto alternativních muškařských technik stále zcela jistě patří!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva