Kolekce mušek - Univerzální pstruhové streamery na řeku a jezero | CzechNymph.cz

❗❗❗ KRABICE PLNÉ MUŠEK A VZPOMÍNEK - Předobjednejte si novou knihu o muškaření a závodních úspěších české reprezentace od Karla Křivance! 📖🎣💥

HomeE-ShopKolekce mušekKolekce mušek - Univerzální pstruhové streamery na řeku a jezero

Kolekce mušek - Univerzální pstruhové streamery na řeku a jezero

Kolekce mušek - Univerzální pstruhové streamery na řeku a jezero Kolekce mušek - Univerzální pstruhové streamery na řeku a jezero - 20 mušek
Nedostupné
Koupit: Kolekce mušek - Univerzální pstruhové streamery na řeku a jezero
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_UTS Cena/ks: 1 099 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Výtečná kolekce univerzálních pstruhových streamerů účinných a celoročně použitelných na všech řekách a stojatých vodách. Pokud s oblibou lovíte velké pstruhy na různé druhy streamerů, tato kolekce by vám určitě neměla chybět ve vaší výbavě.

Streamery jsou navázány v těch nejatraktivnějších barevných variantách pro pstruhy potoční, duhové i siveny, ale s velkými úspěchy s nimi můžete případně lovit i velké tlouště, okouny a boleny na mimopstruhových vodách.

V tomto nepostradatelném setu najdete 20 mušek navázaných na velice kvalitní háčky oblíbené české značky Hanák Competition! 10 velice účinných univerzálních pstruhových streamerů po 2 kusech od každého typu. Všechny streamery jsou uschovány ve středně velké tenké krabičce, která je velice praktická pro její rozměry a vejde se tak pohodlně do každé větší kapsy ve vaší vestě, ledvince či muškařské bundě!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva