Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Tarpon Flank Late | CzechNymph.cz

🔥 10% SLEVA na brodící kalhoty a boty Guideline a Kinetic s promo-kódem "BRODAKY10" až do pondělí 20. května nebo do vyprodání zásob! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopOblečeníBuff® OriginalUV Buff®Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Tarpon Fla ...

Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Tarpon Flank Late

Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Tarpon Flank Late Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Tarpon Flank Late
Prodej skončil
%
%
Koupit: Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ Tarpon Flank Late
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: BF119437 Cena/ks: 389 CZK Sklad: Dodání: prodej skončil -+
Výprodej produktu - 40 % sleva.

Letní extra-lehký multifunkční bezešvý šátek Buff® se zvýšenou UV ochranou UPF 50+ vyroben z polyesteru REPREVE® (95%) recyklovaného z plastových lahví a elastanu (5%). Ideální doplněk vašeho muškařského oblečení sloužící k ochraně vaší pokožky!

Tento materiál má výbornou schopnost odvádět vlhkost z pokožky do vnějších vrstev materiálu - šátek velmi rychle schne, a tak reguluje teplotu těla. Buff šátek je vysoce prodyšný, vyrobený z elastického materiálu, což jej předurčuje k nošení za horkých dní a zabezpečuje ochranu před škodlivým slunečním zářením a hmyzem!

Originální malované motivy dávají těmto multifunkčním šátkům nenapodobitelný stylový vzhled! Každý muškař, který chce chránit svou pokožku a zároveň chce být maximálně cool, musí mít multifunkční šátek i další oblečení značky Buff Original!

Výrobce: Buff Original
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva