Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag L | CzechNymph.cz

💥 Nenechte si ujít nový MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL věnovaný nepostradatelnému letnímu rybářskému oblečení Simms SolarFlex® a BugStopper®! 👇👇👇

HomeE-ShopTašky a BatohyNáprsní tašky a ledvinkyMuškařská ledvinka Guideline Experience Waistba ...

Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag L

Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag L Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag L
Koupit: Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag L
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GD102736 Velikost: L Cena/ks: 2 690 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Velká prostorná ledvinka, jejíž součástí je maximálně praktický opasek s jedinečným kluzným kolejnicovým systémem, díky kterému velice snadno přesunete hlavní úložný prostor ledvinky dopředu a zase zpět, aniž by docházelo k opotřebení materiálu vašich prsaček vlivem přetáčení celé ledvinky s pevným opaskem kolem vašeho pasu, což je absolutně výborná záležitost!

Díky upevňovacím kroužkům v horní části ledvinky ji lze snadno nosit jako chest pack, jakmile ji odepnete snadno odnímatelný pás. Na přední straně jsou 2 elastické spandexové kapsy např. pro cívky s vlascem, dále na ledvince najdete dva retraktory na uchycení cvakátka, peánu atd. a dva D kroužky pro připojení dalšího potřebného příslušenství. Menší boční kapsy pro uschování dalších věcí či menší lahve s pitím.

Dvě hlavní velké kapsy nabízejí dostatek prostoru pro uschování krabiček s muškami, navijáky a další vybavení. Každá z velkých kapes obsahuje menší kapsy ze síťoviny pro uložení drobných pomůcek a cívek s vlasci. Všechny zipy jsou kvalitní YKK.

Barva: Grafitová s oranžovými detaily
Materiál: 210D Nylon Oxford / 210D Nylon Baby Rip Stop
Vlastnosti: PU povlak odolný proti vodě
Objem: 7,2 až 7200 cm3
Hmotnost: 510 g
Zipy: YKK Zipy

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva