Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag M | CzechNymph.cz
HomeE-ShopTašky a BatohyNáprsní tašky a ledvinkyMuškařská ledvinka Guideline Experience Waistba ...

Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag M

Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag M Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag M
Koupit: Muškařská ledvinka Guideline Experience Waistbag M
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GD102737 Velikost: M Cena/ks: 2 190 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Menší muškařská ledvinka pro kratší každodenní muškařské výpravy k vodě! Ideální pro letní lovy a pro všechny muškařské minimalisty, kteří si k vodě berou jen to nejnutnější vybavení!

Ledvinka má mírně odlišný princip posuvného systému kolem pasu, který vám ale usnadní manipulaci s ledvinkou během lovu stejně dobře, jako větší model Experience Waistbag L. Díky upevňovacím kroužkům v horní části ledvinky ji lze snadno nosit jako chest pack, jakmile ji odepnete snadno odnímatelný pás. Na přední straně jsou 2 elastické spandexové kapsy např. pro cívky s vlascem!

Dále na ledvince najdete praktické D kroužky pro uchycení cvakátka, peánu a dalšího potřebného příslušenství. Boční kapsy jsou výtečné pro uschování dalších věcí či lahve s pitím.

Dvě hlavní velké kapsy nabízejí dostatek prostoru pro uschování krabiček s muškami, navijáky a další vybavení. Každá z velkých kapes obsahuje menší kapsy ze síťoviny pro uložení drobných pomůcek a cívek s vlasci. Všechny zipy jsou kvalitní YKK.

Světle oranžová podšívka vám umožní lépe hledat obsah ledvinky i v podmínkách slabého osvětlení. Ledvinka má zajištěné všechny volné konce popruhů, aby nedocházelo k motání muškařskou šňůry do těchto volně vlajících konců během rybolovu.

Barva: Grafitová s oranžovými detaily 
Materiál: 210D Nylon Oxford / 210D Nylon Baby Rip Stop
Vlastnosti: PU povlak odolný proti vodě
Objem: 4 L - 4000 cm3
Hmotnost: 310 g
Zipy: YKK Zipy

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva