Muškařská náprsní taška Leichi Waist Pack V-Comfort | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopTašky a BatohyNáprsní tašky a LedvinkyMuškařská náprsní taška Leichi Waist Pack V-Com ...

Muškařská náprsní taška Leichi Waist Pack V-Comfort

Muškařská náprsní taška Leichi Waist Pack V-Comfort Muškařská náprsní taška Leichi Waist Pack V-Comfort
Koupit: Muškařská náprsní taška Leichi Waist Pack V-Comfort
Kód Barva Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: L110027 Barva: khaki/tmavě červená Cena/ks: 890 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Výborná náprsní taška a ledvinka v jednom pro případy, kdy lovíte na řece či jezeru a potřebujete mít po ruce hlavně krabičky s nejdůležitějšími muškami, návazce, vlasce a také pár dalších důležitých doplňků. Tato náprsní taška je navržena tak, aby vyhovovala Vašim potřebám a zároveň bylo její nošení maximálně pohodlné! Nastavitelný řemínek na krk a bederní pás zajistí pohodlné přizpůsobení této taštičky na hrudi a váha se tak rozloží na Vašem těle!

Tato náprsní taška obsahuje velkou hlavní kapsu na zip s množstvím vnitřních kapes na zipy a suché zipy pro uložení krabiček na mušky a dalšího drobného příslušenství. Na taštičce najdete  i různá ouška, kroužky a výstupky pro připnutí Vašeho peánů, cvakátek, impregnantů atd. Tvrdá přední kapsa nabízí další skvělý úložný prostor a navíc obsahuje praktický fly patch - pěnu, do které si můžete zapíchnout použité mušky!

Velikost: 9.5 x 16 x 19,5 cm
Hmotnost: 422 g
Barva: Khaki s tmavě červenými detaily

Výrobce: LEICHI Fly Fishing
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva