Muškařská šňůra intermediální Leichi Clear | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopMuškařské šňůryIntermediální šňůryMuškařská šňůra intermediální Leichi Clear

Muškařská šňůra intermediální Leichi Clear

Muškařská šňůra intermediální Leichi Clear Muškařská šňůra intermediální Leichi Clear WF #7
New
Koupit: Muškařská šňůra intermediální Leichi Clear
Kód Typ & AFTMA Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 040248_WF7 Typ & AFTMA: WF #7 Cena/ks: 499 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Tato čirá intermediální šňůra je pro ryby takřka neviditelná a výtečně se hodí pro muškaření na stojatých vodách při lovu na streamery, lury, nymfy a mokré mušky ale najde své uplatnění i při říčním lovu pstruhů a dravých ryb na streamer.

Muškařská šňůra intermediální Leichi Clear je pomalu se potápějící intermediální šňůra, která je díky technologii čirého povrchu vhodná pro lov velmi opatrných ryb.

Jádro této šňůry je takřka neprůtažné, což je další velice výhodná vlastnost, která vám umožní být s muškami v maximálním kontaktu, díky čemuž nepromarníte ani sebejemnější záběr ryby! Povrch šňůry je velice hladký, rovnoměrný a vláčný, takže skvělé prochází očky prutu a i manipulace s ní je velice příjemná.

Čirá intermediální šňůra patří v dnešní době do základní výbavy každého jezerního muškaře a všech milovníků lovu na streamer.

Barva: čirá
Celková délka:
30,5 m (100 ft)

Výrobce: LEICHI Fly Fishing
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva