Muškařská šňůra nymfovací Scientific Anglers 3M Mastery Euro Tactical Nymph | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské šňůryNymfovací šňůryMuškařská šňůra nymfovací Scientific Anglers 3M Mastery ...

Muškařská šňůra nymfovací Scientific Anglers 3M Mastery Euro Tactical Nymph

Muškařská šňůra nymfovací Scientific Anglers 3M Mastery Euro Tactical Nymph Muškařská šňůra nymfovací Scientific Anglers 3M Mastery Euro Tactical Nymph
Koupit: Muškařská šňůra nymfovací Scientific Anglers 3M Mastery Euro Tactical Nymph
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 126557 Cena/ks: 1 998 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Řady Scientific Anglers Mastery Series patří již řadu let k nejoblíbenějším a nejvýkonnějším řadám. I když se některé věci změnily, jedna věc se nezměnila: Řady Mastery jsou stále stejně výkonné, ne-li lepší než kdykoli předtím.

Díky speciální přísadě AST slickness, technologii Dry-Tip, změně barvy v zadní části hlavy a systému identifikace SA-ID jsou muškařské šňůry Mastery stále nejlepšími hladkými muškařskými šňůrami ve své cenové kategorii na trhu.

Řada Mastery od společnosti Scientific Anglers poskytuje každému rybáři šňůry, které potřebuje k lovu ryb od příznivců lovu na suchou mušku až po slanovodní lovce velkých tarponů.

Šňůra Mastery Euro Tactical je vyrobena podle standardů FIPS Mouche, ale je navržena tak, aby se s ní jednoduše chytaly ryby.

80 metrů rovné paralelní (level) šňůry. Nezáleží na tom, jestli se účastníte mezinárodní soutěže, nebo se jen snažíte překonat sami sebe, šňůra Euro Tactical bude fungovat za všech okolností. Pokud hledáte tu nejtenčí a nejcitlivější šňůru, která je na trhu k dispozici, nehledejte dál! Tato šňůra je speciálně navržena pro nymfování v evropském stylu.

Vlastnosti:

  • Ultra tenká konstrukce šňůry pro prvotřídní výkon a citlivost.
  • Pro použití s pruty od 0 do 5 hmotností.
  • Splňuje závodní specifikace FIPS Mouche.
  • Pro použití v mírném a chladném podnebí.
  • Jádro z monofilního vlákna.
  • K dispozici v jednobarevném plovoucím a čirém intermediálním (1,25 ips) provedení.
  • Dodává se s pletenou smyčkou na konci.

Péče:

  • Většinu nečistot odstraníte mýdlem a vodou na hadříku, ale ještě lépe fungují čisticí podložky. Správně vyčištěné šňůry se vám budou lépe nahazovat a déle vydrží, což je jistě dobrý kompromis za pár minut údržby šňůr.
  • Chcete-li použít čisticí podložku, přiložte ji na šňůru tak, aby se abrazivní, nepěnovou stranou dotýkala šňůry. Protáhněte muškařskou šňůru podložkou pod lehkým napětím. Tento postup několikrát opakujte.
  • Šňůry čistěte po každém 2. - 3. lovu nebo kdykoli si myslíte, že jejich výkonnost zhoršují nečistoty. Čistící podložky lze snadno přenášet ve vestě nebo tašce na rybářské vybavení a lze je použít kdykoli, za mokra i za sucha.
Výrobce: Scientific Anglers
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva