Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Expert Distance | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské šňůryPlovoucí šňůryMuškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery E ...

Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Expert Distance

Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Expert Distance Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Expert Distance WF #5
Koupit: Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Expert Distance
Kód Typ & AFTMA Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 112659 Typ & AFTMA: WF #5 Cena/ks: 2 748 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: 112666 Typ & AFTMA: WF #6 Cena/ks: 2 748 CZK Sklad: Dodání: 29. 4. 2024 -+
Kód: 112673 Typ & AFTMA: WF #7 Cena/ks: 2 748 CZK Sklad: Dodání: 29. 4. 2024 -+

Řady Scientific Anglers Mastery Series patří již řadu let k nejoblíbenějším a nejvýkonnějším řadám. I když se některé věci změnily, jedna věc se nezměnila: Řady Mastery jsou stále stejně výkonné, ne-li lepší než kdykoli předtím.

Díky speciální přísadě AST slickness, technologii Dry-Tip, změně barvy v zadní části hlavy a systému identifikace SA-ID jsou muškařské šňůry Mastery stále nejlepšími hladkými muškařskými šňůrami ve své cenové kategorii na trhu.

Řada Mastery od společnosti Scientific Anglers poskytuje každému rybáři šňůry, které potřebuje k lovu ryb od příznivců lovu na suchou mušku až po slanovodní lovce velkých tarponů.

Nenechte se zmást názvem. Jedná se o úžasnou klasickou muškařskou šňůru pro lov pstruhů s vlastnostmi moderní závodní šňůry.

Šňůra Mastery Expert Distance, navržená s extra dlouhou hlavou a zadním zúžením hlavy k runningové části, je vynikající při nahazování ve větru, poskytuje plynulé nahazování do velkých vzdáleností a umožní vám nahazovat nástrahy, o kterých jste si ani nemysleli, že je možné nahodit.

Vlastnosti:

  • Extra dlouhá hlava a ujímání umožňují plynulé nahazování a vynikající kontrolu nad šňůrou při nahazování a ovládání na velké vzdálenosti.
  • Konstrukce hlavy zajišťuje pohodlné nahazování a lovení na velké vzdálenosti!
  • Skvělá šňůra pro nahazování i za silného větru.
  • Jádro splétané z multifilamentního vlákna.

Péče:

  • Většinu nečistot odstraníte mýdlem a vodou na hadříku, ale ještě lépe fungují čisticí podložky. Správně vyčištěné šňůry se vám budou lépe nahazovat a déle vydrží, což je jistě dobrý kompromis za pár minut údržby šňůr.
  • Chcete-li použít čisticí podložku, přiložte ji na šňůru tak, aby se abrazivní, nepěnovou stranou dotýkala šňůry. Protáhněte muškařskou šňůru podložkou pod lehkým napětím. Tento postup několikrát opakujte.
  • Šňůry čistěte po každém 2. - 3. lovu nebo kdykoli si myslíte, že jejich výkonnost zhoršují nečistoty. Čistící podložky lze snadno přenášet ve vestě nebo tašce na rybářské vybavení a lze je použít kdykoli, za mokra i za sucha.
Výrobce: Scientific Anglers
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva