Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Buckskin & Optic Green | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopMuškařské šňůryPlovoucí šňůryMuškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery M ...

Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Buckskin & Optic Green

Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Buckskin & Optic Green Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Buckskin & Optic Green WF #3
Nedostupné
Koupit: Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Buckskin & Optic Green
Kód Typ & AFTMA Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 120722 Typ & AFTMA: WF #3 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: 120739 Typ & AFTMA: WF #4 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: 120746 Typ & AFTMA: WF #5 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: 120753 Typ & AFTMA: WF #6 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: 120760 Typ & AFTMA: WF #7 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: 120777 Typ & AFTMA: WF #8 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Řady Scientific Anglers Mastery Series patří již řadu let k nejoblíbenějším a nejvýkonnějším řadám. I když se některé věci změnily, jedna věc se nezměnila: Řady Mastery jsou stále stejně výkonné, ne-li lepší než kdykoli předtím.

Díky speciální přísadě AST slickness, technologii Dry-Tip, změně barvy v zadní části hlavy a systému identifikace SA-ID jsou muškařské šňůry Mastery stále nejlepšími hladkými muškařskými šňůrami ve své cenové kategorii na trhu.

Řada Mastery od společnosti Scientific Anglers poskytuje každému rybáři šňůry, které potřebuje k lovu ryb od příznivců lovu na suchou mušku až po slanovodní lovce velkých tarponů.

Po léta bylo zlatým standardem v řadě Scientific Anglers ujímání typu GPX. GPX ujímání zvládalo všechno, od nahazování malých suchých mušek až po nahazování obrovských streamerů. Ale všechno dobré jednou končí.

O polovinu těžší ujímání MPX začíná tam, kde GPX skončilo. Přepracováno s větší hmotností směrem k přední části hlavy poskytuje MPX stejné výhody jako GPX s větším důrazem na prezentaci mušek.

Síla je stále přítomna, jen s přidanou jemností právě pro tu správnou prezentaci mušek. Seznamte se se svým novým nejlepším přítelem a nejlepší všestrannou muškařskou šňůrou, jakou kdy firma SA vyrobila.

Vlastnosti:

  • Vylepšená verze GPX.
  • Vyrobena o polovinu těžší, aby lépe zatěžovala pruty a snadno nahazovala i velké mušky.
  • Vynikající pro lov na suché mušky, nymfy i streamery.
  • Obsahuje přísadu ST+ pro lepší povrchovou kluznost.
  • Pro použití v mírném a chladném podnebí.
  • Jádro splétané z multifilamentního vlákna.

Péče:

  • Většinu nečistot odstraníte mýdlem a vodou na hadříku, ale ještě lépe fungují čisticí podložky. Správně vyčištěné šňůry se vám budou lépe nahazovat a déle vydrží, což je jistě dobrý kompromis za pár minut údržby šňůr.
  • Chcete-li použít čisticí podložku, přiložte ji na šňůru tak, aby se abrazivní, nepěnovou stranou dotýkala šňůry. Protáhněte muškařskou šňůru podložkou pod lehkým napětím. Tento postup několikrát opakujte.
  • Šňůry čistěte po každém 2. - 3. lovu nebo kdykoli si myslíte, že jejich výkonnost zhoršují nečistoty. Čistící podložky lze snadno přenášet ve vestě nebo tašce na rybářské vybavení a lze je použít kdykoli, za mokra i za sucha.
Výrobce: Scientific Anglers
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva