Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Trout WF | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské šňůryPlovoucí šňůryMuškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery T ...

Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Trout WF

Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Trout WF Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Trout WF #2
Koupit: Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Trout WF
Kód Typ & AFTMA Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 102827 Typ & AFTMA: WF #2 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: 120869 Typ & AFTMA: WF #3 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+
Kód: 120876 Typ & AFTMA: WF #4 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: 120883 Typ & AFTMA: WF #5 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: 120890 Typ & AFTMA: WF #6 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+

Řady Scientific Anglers Mastery Series patří již řadu let k nejoblíbenějším a nejvýkonnějším řadám. I když se některé věci změnily, jedna věc se nezměnila: Řady Mastery jsou stále stejně výkonné, ne-li lepší než kdykoli předtím.

Díky speciální přísadě AST slickness, technologii Dry-Tip, změně barvy v zadní části hlavy a systému identifikace SA-ID jsou muškařské šňůry Mastery stále nejlepšími hladkými muškařskými šňůrami ve své cenové kategorii na trhu.

Řada Mastery od společnosti Scientific Anglers poskytuje každému rybáři šňůry, které potřebuje k lovu ryb od příznivců lovu na suchou mušku až po slanovodní lovce velkých tarponů.

Muškařské šňůry plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery Trout WF jsou ideální pro lov pstruhů obecných, duhových a lipanů. Mastery Trout je perfektní pro lov na suché mušky a ideální i pro lov s menšími nymfami a streamery, proto patří mezi hlavní pilíře značky SA a pomáhá rybářům chytat pstruhy např. německých horách ale i v potocích v Georgii.

Vlastnosti:

  • Vyniká v nahazování na krátké až středně dlouhé vzdálenosti se suchými muškami a menšími nymfami a streamery
  • Špičková šňůra pro lov pstruhů
  • Splétané multifilamentní vlákno

Péče:

  • Většinu nečistot odstraníte mýdlem a vodou na hadříku, ale ještě lépe fungují čisticí podložky. Správně vyčištěné šňůry se vám budou lépe nahazovat a déle vydrží, což je jistě dobrý kompromis za pár minut údržby šňůr.
  • Chcete-li použít čisticí podložku, přiložte ji na šňůru tak, aby se abrazivní, nepěnovou stranou dotýkala šňůry. Protáhněte muškařskou šňůru podložkou pod lehkým napětím. Tento postup několikrát opakujte.
  • Šňůry čistěte po každém 2. - 3. lovu nebo kdykoli si myslíte, že jejich výkonnost zhoršují nečistoty. Čistící podložky lze snadno přenášet ve vestě nebo tašce na rybářské vybavení a lze je použít kdykoli, za mokra i za sucha.
Výrobce: Scientific Anglers
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva