Muškařský batoh Guideline Experience Backpack 28L | CzechNymph.cz

❗❗❗ KRABICE PLNÉ MUŠEK A VZPOMÍNEK - Předobjednejte si novou knihu o muškaření a závodních úspěších české reprezentace od Karla Křivance! 📖🎣💥

HomeE-ShopTašky a BatohyMuškařské batohyMuškařský batoh Guideline Experience Backpack 28L

Muškařský batoh Guideline Experience Backpack 28L

Muškařský batoh Guideline Experience Backpack 28L Muškařský batoh Guideline Experience Backpack 28L
Koupit: Muškařský batoh Guideline Experience Backpack 28L
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GD102735 Cena/ks: 4 390 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Muškařský batoh Experience je určen na delší muškařské výpravy, při kterých potřebujete mít během rybolovu více věcí okamžitě po ruce a vedle muškařské výbavy se do něj vejde např. i svačina a pití! Tento batoh má velkou přední kapsičku z elastického Spandexu, která slouží např. pro uložení slabší bundy či pláštěnky. Do této kapsičky ale můžete uchytit i tubus s prutem, který zajistíte páskem na suchý zip v horní části batohu.

K dispozici jsou dále boční elastické kapsy ze Spandexu, do kterých můžete uchytit lahev s pitím. D-kroužky pro připnutí dalšího příslušenství. Vedle velkého hlavního rozděleného prostoru na batohu naleznete velké množství dalších kapes jako bezpečnostní kapsu s klíčenkou a extra vnitřní kapsu pro hydratační systémy. Látka uvnitř batohu je v jasně oranžové barvě, což usnadňuje vyhledání věcí uvnitř batohu.

Pohodlná a strukturovanou zadní desku se síťovinou zajišťuje větrání zad a nedochází tak k jejich zapocení od batohu. Pevné a polstrované ramenní popruhy jsou vybaveny odnímatelnými háčky, do kterých uchytit ledvinky Waistbag Experience ze stejné série. V dolní části batohu je speciální látka chránící dno batohu před promočením. Všechny zipy jsou YKK.

Barva: Grafitová s oranžovými detaily
Materiál: 210D Nylon Oxford / 210D Nylon Baby Rip Stop
Vlastnosti: PU povlak odolný proti vodě
Objem: 28 L
Hmotnost: 850 g
Zipy: YKK Zipy

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva