Muškařský prut Guideline Elevation Brook & TLT | CzechNymph.cz

🔥 Před-zahajovací 1️⃣6️⃣% SLEVA na většinu výrobků s promo-kódem "ZAHAJENI16"! 💣💥 Akce platí až do PONDĚLÍ 15. 4. 2024! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Guideline Elevation Brook & TLT

Muškařský prut Guideline Elevation Brook & TLT

Muškařský prut Guideline Elevation Brook & TLT Muškařský prut Guideline Elevation Brook & TLT 7'2" #3 4-dílný
New
KÓD: ZAHAJENI16
Doprava zdarma
Koupit: Muškařský prut Guideline Elevation Brook & TLT
Kód Délka a kategorie Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 108140 Délka a kategorie: 7'2" #3 4-dílný Cena/ks: 7 499 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+
Kód: 108141 Délka a kategorie: 8' #4 4-dílný Cena/ks: 7 499 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+
Kód: 107103 Délka a kategorie: 7'6" #3/4/5 4-dílný Cena/ks: 7 299 CZK Sklad: Dodání: 3 týdny -+

Muškařské pruty Elevation využívají nejnovější technologie materiálů a vzorů, a jsou vybaveny několika ekologicky šetrnějšími součástmi, proto to jsou pruty revoluční!

Tyto pruty jsou nejlepší volbou pro ty rybáře, kterým záleží na životním prostředí. Nový proces vývoje blanku prutu eliminuje jakýkoli zbytečný materiál pro každý díl prutu.

V průběhu let je stále větší poptávka po kratších a lehčích prutech pro malé potoky a říčky, proto máme v nabídce muškařské pruty Elevation Brook!

Tato série obsahuje tři různé modely, které jsou pravděpodobně ty nejdokonalejší pruty na potoky a menší říčky. Méně kovového lemování vám při rybaření poskytne pocit ještě více „nenápadnějšího“ prutu!

Pruty mají výtečnou "mid flex" akční křivku, což znamená, že budete mít prut, který se rychle dokonale ohne ve špičce a střední části prutu, což zajistí, že malé nahazovací pohyby ve stísněných situacích budou fungovat přesně tak, jak jste si mysleli.

Vzhledem k tomu, že se prut postupně nádherně ohýbá až k rukojeti, hodí se pro rybaření s velmi tenkými návazci, protože snadno tlumí náhlé a prudké pohyby ryby. Lehká konstrukce blanku má také vlastnosti pro skvělé náhozy nad hlavou na překvapivě dobrou vzdálenost!

Prut 72 #3 je rozhodně prut, který byste měli mít, pokud budete lovit hlavně na menších potocích a říčkách. Prut 8 #4 samozřejmě také pokryje i tyto oblasti, ale hodí se hlavně pro trochu širší spektrum vod a je také skvělým prutem i pro lov na jezerech a zvládne všechny typy muškařských šňůr.

Prut Brook TLT je všestranný malý prut s rychlou progresivní akcí a skutečným výkonem, který pokryje širokou škálu rybářských aplikací. Chcete-li být opravdu dokonale vybaveni pro pro lov na potocích a říčkách, nezapomeňte pruty doplnit zbrusu novou muškařskou šňůrou Brook WF, která je navržena pro tyto pruty!

Elevation Brook 7’2” #3 - 3 ks

Prut 7'2" #3 je rozhodně prut, který byste měli mít, pokud budete rybařit hlavně na nejmenších potocích a říčkách. S pouhými 7'2" zjistíte, že jste schopni nahazovat i v super složitých situacích a budete krásně prezentovat svou mušku na krátkou až střední vzdálenost. Tyto super lehké pruty budou skvělým nástrojem pro lov v malých potocích a rybaření bude ryzí zábava.

Elevation Brook 8’0” #4 - 3 ks

8' #4 vyhovuje trochu širšímu spektru vod a je tedy výtečným prutem i pro jezerní rybolov a zvládne všechny typy muškařských šňůr, i když je považován za malý říční prut. Díky malé délce navíc a vyšší AFTMA je tento prut o něco všestrannější pro menší potoky a říčky, protože má schopnost kontrolovat šňůra a také nahazovat na větší vzdálenost.

Elevation: 7’6” TLT #3/4/5

Tento prut je všestranný malý prut s rychlou progresivní akcí a skutečnou silou/výkonem, který pokryje širokou škálu rybářských aplikací. Prut je ideální pro přesnou a jemnou prezentaci ve stísněných podmínkách s omezeným prostorem pro nadhazování a šancí na velké ryby. Tento prut vytváří laserově ostré smyčky a dokáže s chirurgickou přesností nahazovat mušky pod nejnižšími převislými stromy. Praktický prut, který zvládne širokou škálu šňůr WF nebo DT v AFTMA šňůr # 3/4/5 podle vaší konkrétní rybářské situace. Stejně dobře si poradí s DT #3 při nahazování malých suchých mušek s přesnou a jemnou prezentací, stejně jako při nahazování streamerů s WF #5 s omezeným prostorem za zády. Elevation 7'6" #3/4/5 je předurčen k tomu, aby se stal oblíbeným prutem pro rybáře na malých potocích, kteří hledají prut pro pokrytí mnoha aplikací a stylů nahazování.

  • Matné, lehce leštěné blanky bez dalšího zbarvení, které jim dodává tmavě grafitově šedý vzhled. Blanky mají jemný spirálový vzor a tenký matný povlak.
  • Kovové části sedel pro navijáky jsou "čistě anodizované", což je nejméně toxický proces při použití hliníkových sedel navijáků. V eloxovací lázni není použitý chrom (olovo) ani barva.
  • Pro nátěry blanku, oček a montážního lepidla na rukojeti a sedel pro navijáky se používá nízkotoxický epoxid na biologické bázi, testovaný a schválený s extrémně nízkými úrovněmi regulovaných chemikálií.
  • Pruty jsou osazeny jedno-nožičkovými očky z lehkého drátu a stahovacích oček ve stylu KW.
  • Obal na prut spolu s tubusem jsou vyrobeny z recyklovaného polyesteru REPREVE™. Jedná se o přední, nejdůvěryhodnější, značková výkonná vlákna vyrobená z recyklovaných materiálů (včetně plastových lahví).
  • Tubusy jsou vyrobeny z recyklovatelného polypropylenu (PP), jsou lehčí a mají o 20 % nižší průměr než standardní tubusy. Tím se ušetří místo a peníze! Vzhledem k jeho trvanlivosti a možnosti roztavení a přeměny na plastové pelety je PP opakovaně použitelný a recyklovatelný pro výrobu nového zboží.
  • Rukojeti z 3A korku bez gumových korkových výztuh.
  • Všechny pruty jsou 3-dílné.
Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva