Muškařský naviják Guideline Fario Click Forest Grey | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopMuškařské navijákyNavijákyMuškařský naviják Guideline Fario Click Forest Grey

Muškařský naviják Guideline Fario Click Forest Grey

Muškařský naviják Guideline Fario Click Forest Grey Muškařský naviják Guideline Fario Click Forest Grey 23
Koupit: Muškařský naviják Guideline Fario Click Forest Grey
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL106828 Velikost: 23 Cena/ks: 7 500 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+
Kód: GL106829 Velikost: 45 Cena/ks: 7 500 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Guideline Fario Click je novým členem rodiny muškařských navijáků Guideline Fario, tentokrát vybaven s hladkou cvrčkovou brzdou a plným rámem, který zabraňuje zasekávání tenkých šňůr a návazců mezi cívkou a samotným rámem navijáku.

Oproti jiným značkám má tento model navijáku nastavitelný "Dualpin Clicker"systém, takže odpor cvrčkové brzdy můžete nastavit ve třech různých úrovních. Systém cvrčkové brzdy slouží hlavně k tomu, aby nedocházelo předbíhání cívky. Tento muškařský naviják se skvěle hodí pro ten nejlehčí lov ideálně s novými pruty LPX Tactical a LPX Nymph!

Fario Click je k dispozici ve dvou modelech, #23 a #45. Oproti jeho „velkému bratrovi“ Fario LW je tento naviják samozřejmě mnohem lehčí, ale rovněž i užší cívku. Povrchová úprava navijáku je tvrdý elox v barvě Forest Grey, takže ve skutečnosti má velmi tmavý vzhled, ale s jemným nazelenalým tónem, který je viditelný jen určitém světle.

Naviják je dodáván s ochranným pouzdrem na naviják, který lze k ochraně navijáku použít, i když je naviják připevněn k muškařském prutu.

Součástí balení je také součástka do cvrčkové brzdy navíc a imbusový klíč pro nastavení. Skvělý naviják, díky kterému bude váš muškařský set ultralehký - jasná volba pro euro nymphing a muškaření na místech, kde vám nehrozí, že zaseknete nějakou obrovskou a zuřivě bojující rybu, jejíž zdolávání by potřebovalo větší odpor brzdy navijáku.

Guideline Fario Click Forest Grey je perfektní naviják pro ty, kteří chtějí být potěšeni klasickým zvukem cvrčku v okamžik, když vás ryba vyzve k tanci!

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva