Muškařský prut Hends CSR | CzechNymph.cz

Muškařský prut Hends CSR

Muškařský prut Hends CSR Muškařský prut Hends CSR 9043/1043 (9,4 - 10,4 ft 3#)
Koupit: Muškařský prut Hends CSR
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CSR_9043/1043 Velikost: 9,4 - 10,4 ft (285 - 315 cm), AFTMA 3 Cena/ks: 7 990 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+
Kód: CSR_9044/1044 Velikost: 9,4 - 10,4 ft (285 - 315 cm), AFTMA 4 Cena/ks: 7 990 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+
Kód: CSR_9042/1042 Velikost: 9,4 - 10,4 ft (285 - 315 cm), AFTMA 2 Cena/ks: 7 990 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Speciální kolekce závodních muškařských prutů Hends CSR - Competition Special Rod!

Vynikající série muškařský prutů, které se hodí hlavně k muškaření na tekoucích vodách! Tato série vychází v podstatě z fenomenální a originální kolekce prutů 2 v 1, kdy k vodě jdete jen s jedním prutem a v závislosti na okolnostech a podmínkách můžete flexibilně měnit jeho délku z 9,4 na 10,4 stop! Takové pruty jsou velice praktické díky jejich univerzalitě, neboť s nimi můžete lovit jak na suchou, tak i mokrou mušku (kratší verze) a při prodloužení skvěle poslouží jako nymfovací speciály pro lov s odhozenou nymfou, či techniky s francouzským návazcem a malými tungstenovými nymfami.

Pro výrobu těchto nových muškařských prutů byl použit grafit IM 12, který je "vyztužený" nano-vláknem. Tímto způsobem tak vznikl velmi pevný materiál, který je hlavně odolný i proti poškození. Díky tomuto materiálu mohly být vyrobeny pruty lehké, výkonné a odolné. V dnešní době jak výrobci, tak i rybáři kombinují různé rybolovné způsoby.
HENDS Products šli podobnou cestou a vytypovali vlastnosti, které chtěli zachovat z modelové řady muškařských prutů GPX. U nové řady CSR tedy zůstává neskutečná lehkost prutů, dynamika a provedení. Z plavané si výrobci "vypůjčili" jednostopá očka na nožičce. Tímto se oddálili jemné nymfovací šňůry od blanku prutu, díky čemuž se mokrá šňůra nelepí na blank a je tak možné nahazovat i velmi malé nymfy i za deště. Prut byl osazen větším počtem těchto oček, aby došlo k zesílení tohoto efektu!

Dále se výrobci inspirovali feedrem, ve kterém se nyní používají špičky typu SOLITIP. CSR muškařské pruty mají podobnou, velmi jemnou špičku, ale poměrně tuhou a rychlou zbylou část prutu. Díky jemné špičce je možné použít nejtenčí vlasce a při záseku rybu nehrozí utržení ryby. Při zdolávání se malé ryby nesetřepou ani nevyříznou, jemná špička vše kompenzuje. Pokud dojde k záseku větší ryby, začne postupně pracovat i tuhá část prutu. Není problém pak s tímto prutem lovit i velké ryby aniž by byl prut přetížen a poškozen. Díky jemné špičce jsou i malé mušky doslova vystřelovány do požadovaného místa.

Sedlo rukojeti je vyrobeno ze stabilizovaného dřeva, které je nezničitelné, odolné proti poškrábání, nepřijímá vodu, má nádherné vzory a vypadá jako nové po celou dobu životnosti prutu.

Vysoce kvalitní korková rukojeť, luxusní sedlo navijáku a černé šroubení dolaďuje dokonalé vlastnosti a design celého prutu!

Dostupný ve 3 modelech:

  • AFTMA 2 – váha 72 g, prodloužení 79 g
  • AFTMA 3 – váha 72 g, prodloužení 79 g
  • AFTMA 4 – váha 76 g, prodloužení 86 g

     

Výrobce: Hends
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva