Muškařský set - Czech Nymph | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské setyMuškařský set - Czech Nymph

Muškařský set - Czech Nymph

Muškařský set - Czech Nymph Muškařský set - Czech Nymph
Nedostupné
New
Doprava zdarma
Koupit: Muškařský set - Czech Nymph
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: FS_CN Cena/ks: 10 699 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Speciální nymfařský komplet prémiové kvality pro každého vášnivého muškaře, který má říční nymfovací začátky za sebou a chce si již pořídit kvalitnější vybavení, díky kterému si užije samotný lov o to více!

Tento nymfovací set je již velice dobrou investicí do spolehlivého muškařského vybavení vysoké kvality, díky kterému si krásy říčního muškaření užijete na maximum! Tento náš komplet opět nabízí vynikající poměr rozumné ceny a kvality, přičemž v něm každý nalezne naprosto vše, co potřebuje k tomu, aby úspěšně muškařil na své oblíbené řece, říčce či potoku!

Vyvážené zkombinování jednotlivých produktů napomůže každému velice snadno lovit říční pstruhy obecné, duhové, siveny a lipany, ale i tlouště, proudníky, parmy a další říční ryby! Tento speciální nymfovací muškařský set je určen pro každého, kdo bere svůj koníček opravdu vážně a je pro něj důležité, s jakým vybavením tráví čas u vody!

* Další užitečné doplňky přímo k tomuto setu najdete v Souvisejících produktech, tak se nezapomeňte podívat i do této karty přímo pod výrobkem!

Muškařský set - Czech Nymph obsahuje:

- Šestidílný muškařský prut Hanák Competition Champion 4 v 1 v kategorii AFTMA 3 a v délce 9/10,5 stop - 275 - 310 cm. 
- Velice kvalitní muškařský naviják Hanák Competition Superb XP ve velikosti 35. 
- Muškařskou šňůru nymfovací Cortland Euro Nymph Mono Core EURO NYMPH SERIES Level .022 popř. jiná vhodná nymfovací šňůra bez ujímání.

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva