Muškařský set - Euro Nymphing | CzechNymph.cz

📸 V úterý 16. 4. odstartovala PSTRUHOVÁ SEZONA 2024 a na našem Facebooku již běží tradiční fotosoutěž o hodnotné ceny! 🏆🎣😍 Neváhejte a zúčastněte se i vy! ✊🎥

HomeE-ShopMuškařské setyMuškařský set - Euro Nymphing

Muškařský set - Euro Nymphing

Muškařský set - Euro Nymphing Muškařský set - Euro Nymphing
Nedostupné
%
%
Doprava zdarma
Koupit: Muškařský set - Euro Nymphing
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: FS_EN Cena/ks: 6 299 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Výprodej produktu - 40 % sleva.

Speciální nymfařský komplet výborné kvality pro každého vášnivého muškaře-nymfaře - ať už začátečníka, tak i pokročilého, který si chce pořídit kvalitní nymfovací set pro moderní metody evropského nymfování s francouzským návazcem!

Tento nymfovací set je již velice dobrou investicí do spolehlivého muškařského vybavení vysoké kvality, díky kterému si krásy říčního moderního nymfování užijete na maximum! Tento náš komplet opět nabízí vynikající poměr rozumné ceny a kvality, přičemž v něm každý nalezne naprosto vše, co potřebuje k tomu, aby byl maximálně úspěšný na své oblíbené řece, říčce či potoku!

Vyvážené zkombinování jednotlivých produktů napomůže každému velice snadno lovit říční pstruhy obecné, duhové, siveny a lipany, ale i tlouště, proudníky, parmy a další říční ryby! Tento speciální nymfovací muškařský set je určen pro každého, kdo bere svůj koníček opravdu vážně a je pro něj důležité, s jakým vybavením tráví čas u vody!

* Další užitečné doplňky přímo k tomuto setu najdete v Souvisejících produktech, tak se nezapomeňte podívat i do této karty přímo pod výrobkem!

Muškařský set - Euro Nymphing obsahuje:
- Čtyřdílný muškařský prut Guideline LPs Euro Nymphing v kategorii AFTMA 3 v délce 9,9 stop - 300 cm.
* (Možno vyměnit za AFTMA 4 dle přání zákazníka) 
- Muškařský naviják Guideline FAVO ve velikosti 46. 
- Muškařská šňůra nymfovací Dohiku Level Racing Line popř. jiná vhodná nymfovací šňůra bez ujímání (LEVEL).

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva