Muškařský set - Říční univerzál | CzechNymph.cz

🔥 Před-zahajovací 1️⃣6️⃣% SLEVA na většinu výrobků s promo-kódem "ZAHAJENI16"! 💣💥 Akce platí až do PONDĚLÍ 15. 4. 2024! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopMuškařské setyMuškařský set - Říční univerzál

Muškařský set - Říční univerzál

Muškařský set - Říční univerzál Muškařský set - Říční univerzál
Nedostupné
KÓD: ZAHAJENI16
Doprava zdarma
Koupit: Muškařský set - Říční univerzál
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: FS_RS Cena/ks: 5 099 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Tento univerzální muškařský set je určen pro všechny začátečníky, kteří chtějí zahájit lov na umělou mušku na tekoucích vodách. 

Set je připraven rovněž i pro každého, kdo nehodlá utrácet velké množství peněz za kompletní výbavu! Díky tomuto kompletu, který jsme připravili hlavně pro muškařské začátečníky, objevíte krásy říčního muškaření okamžitě, jakmile vstoupíte do řeky a prvně nahodíte do jejího peřejnatého proudu, a co teprv, až ulovíte svého prvního pstruha či lipana!

Tento náš komplet nabízí vynikající poměr ceny a kvality, přičemž v něm každý nalezne naprosto vše, co potřebuje k tomu, aby začal úspěšně lovit na suchou i mokrou mušku, nymfovat či streamerovat na jeho oblíbené řece, říčce či potoku!

Vyvážená kombinace jednotlivých produktů napomůže každému s úspěchem a velice snadno lovit říční potočáky, duháky, lipany, ale i tlouště, proudníky, parmy a další říční ryby na pstruhových i mimopstruhových vodách!

Pokud se již dlouho odhodláváte začít s říčním muškařením a přemýšleli jste, co vše si pro tento styl lovu zakoupit, důvěřujte nám! Vše je pro vás připraveno v tomto našem univerzálním říčním muškařském setu.

* Další užitečné doplňky přímo k tomuto setu najdete v Souvisejících produktech, tak se nezapomeňte podívat i do této karty přímo pod výrobkem!

Muškařský set - Říční univerzál obsahuje:
- Čtyřdílný muškařský prut Hanák Competition Wave Nymph v kategorii AFTMA 3 v délce 9 stop - 275 cm.
- Lehký a odolný muškařský naviják Hanák Competition Stream II ve velikosti 24.
- Muškařská šňůra plovoucí (Hanák Competition Wave WF 3F).

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva