Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Blue Revo Coating Lens | CzechNymph.cz

🔥 POZOR: Všechny objednávky na CzechNymph.cz přes Zásilkovnu na výdejní místo NYNÍ JEN ZA 6️⃣0️⃣,- Kč! 🎣🔝😍

HomeE-ShopPolarizační brýlePolarizační brýle Guideline Experience Grey/Blue Revo Coating Lens

Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Blue Revo Coating Lens

Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Blue Revo Coating Lens Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Blue Revo Coating Lens
+ 3
Koupit: Polarizační brýle Guideline Experience Grey/Blue Revo Coating Lens
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL107003 Cena/ks: 1 749 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Polarizační sluneční brýle Guideline Experience s matnými černými polykarbonátovými obroučky a gumovými detaily v barvě námořnická modrá. Šedé polarizované čočky NYLON s modrou zrcadlovou vrstvou Revo.

Sluneční brýle Guideline Experience jsou nejlepším modelem s kvalitními nylonovými čočkami, které zajišťují dokonalou čistotu, velmi malé zkreslení a maximální propustnost světla.

Obroučky brýlí jsou moderní a nadčasové a hodí se stejně dobře k řece jako do města. Tvar je mírně prohnutý, takže dobře kryje po stranách obličeje proti nepříjemnému svitu slunečních paprsků ze strany. Nožičky brýlí jsou opatřeny pogumovanou barvou, takže dobře sedí na hlavě a nekloužou.

Šedá čočka se zrcadlově modrým odleskem se skvěle hodí pro denní rybolov za dobrého světla, neboť tato barevná kombinace poskytuje dobré pozorovací vlastnosti krajiny a lepší kontrasty při pohledu do vody, než čistě šedá čočka.

Stejně jako ostatní brýle značky Guideline, tak i brýle řady Experience blokují 100 % škodlivého UVA a UVB záření.

Polarizované čočky snižují povrchové odrazy a výrazně omezují oslnění očí vlivem odlesků vodní hladiny, a proto je mnohem snazší pozorovat ryby ve vodě a lépe číst vodu. To je velmi důležité při „lovu na oko“ v průzračných řekách nebo na tropických slanovodních mělčinách. Stejně tak je důležité, abyste mohli sledovat ryby, pozorující vaši mušku, abyste zasekli včas. Polarizované čočky také snižují únavu očí a zvyšují přesnost vidění a zlepšují výkon pozorování.

Sluneční brýle Guideline Experience jsou dodávány v odolném (pevném) pouzdře na zip s čisticím hadříkem, který je součástí balení.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva