Polarizační brýle Smith Optics Guide's Choice Havana Polarchromic Copper | CzechNymph.cz

🔥 10% SLEVA na brodící kalhoty a boty Guideline a Kinetic s promo-kódem "BRODAKY10" až do pondělí 20. května nebo do vyprodání zásob! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopPolarizační brýlePolarizační brýle Smith Optics Guide's Choice Havana Polarchromic Co ...

Polarizační brýle Smith Optics Guide's Choice Havana Polarchromic Copper

Polarizační brýle Smith Optics Guide's Choice Havana Polarchromic Copper Polarizační brýle Smith Optics Guide's Choice Havana Polarchromic Copper
Doprava zdarma
Koupit: Polarizační brýle Smith Optics Guide's Choice Havana Polarchromic Copper
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 23040008662I2 Cena/ks: 5 725 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+

Polarizační brýle Smith Optics Guide's Choice byly přepracovány tak, aby překonávaly potřeby našich nejnáročnějších zákazníků.

Tento model, který zahrnuje naše nejpokročilejší technologie, se může pochlubit širokými nožičkami a výraznými obroučkami pro vynikající ochranu před světlem.

Když k tomu přidáme prvotřídní italské pružinové panty, megolové nosní a spánkové vycpávky, odnímatelné poutko na sluneční brýle a skleněné čočky Techlite Polarchromic Copper, máte dokonalé brýle.

Vlastnosti:

Překonejte ostré odlesky díky nejčistším skleněným čočkám na trhu - našim dokonalým čočkám odolným proti poškrábání.

  • Polarizační skleněné čočky Techlite TLT
  • Antireflexní a hydroleofobní vrstvy čoček
  • Středně velká velikost  a velké krytí
  • Hydrofilní megolové polštářky nosu a spánků pro bezpečné uchycení
  • Pružinové panty z nerezové oceli
  • Zaoblení čoček
  • Materiál rámu Evolve

Techlite Polarchromic Copper - Naše čočky Techlite polarchromic copper, navržené jako muškařské čočky pro horské potoky skalistých hor, jsou jedny z našich nejuniverzálnějších, nejodolnějších a nejkontrastnějších čoček.

Skleněné čočky Techlite Polarchromic Copper mají maximální průhlednost a poskytují až 12x větší odolnost proti poškrábání než polymerové čočky a mohou být až o 20 % lehčí než tradiční skleněné čočky a nabízejí 100% ochranu proti UV záření s antireflexní vrstvou, která snižuje namáhání očí.

  • VLT = 13 - 20 %

VLT, neboli Visible Light Transmission vlastně znamená, jaké množství světla projde přes čočky. Čím vyšší je VLT, tím světlejší je odstín čočky. Dobré světelné podmínky (jasno a slunečno) vyžadují nízké VLT a špatné světelné podmínky (zataženo, ráno, podvečer) vyžadují vyšší VLT.

Výrobce: Smith Optics
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva