Taška přes rameno Patagonia Stealth Atom Sling 15L zeleno-šedá | CzechNymph.cz
HomeE-ShopTašky & BatohyMuškařské batohyTaška přes rameno Patagonia Stealth Atom Sling 15L zele ...

Taška přes rameno Patagonia Stealth Atom Sling 15L zeleno-šedá

Taška přes rameno Patagonia Stealth Atom Sling 15L zeleno-šedá Taška přes rameno Patagonia Stealth Atom Sling 15L, zeleno-šedá
Koupit: Taška přes rameno Patagonia Stealth Atom Sling 15L zeleno-šedá
Kód Barva Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: P_48327_FG Barva: zeleno-šedá Cena/ks: 3 299 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Univerzální taška přes rameno, která poskytuje naprosto vše, co potřebuje rybář, který hledá alternativní kombinaci muškařské vesty a menšího batohu v jednom.

Patagonia Stealth Atom Sling 15L je vyroben z velice pevného a vysoce voděodolného 210-denier CORDURA® (86% nylon/14% polyester) s DWR vodoodpudivým povrchem. Hlavní kapsa na zip bez problému pojme i dvě velké krabičky na mušky či velkou svačinu, zatímco přední rozevírací panel poskytuje mobilní pracovní plochu pro uchycení a výměnu vašich mušek. Externí YKK® zipy jsou vysoce vodovzdorné. K dispozici jsou také drop-in úchytky na různé doplňky a další interní kapsy s velice jednoduchým uzavíracím systémem. Uvnitř najdete i plně vodovzdorné pouzdro na váš fotoaparát. Dále boční nylon/spandexová kapsa na pitnou lahev. Mohutný polstrovaný popruh zaručující maximálně pohodlné nošení.

Voděvzdornost

DWR voduodpudivá úprava odpuzuje lehký déšť, sníh a udržuje vás v suchu. Je-li DWR technologie použita ve spojení s vodotěsnou/prodyšnou bariérou, DWR úprava udržuje vnější povrch v takovém stavu, aby prodyšná bariéra mohla 100% odvádět svou práci.

Detaily

  • Velice pevný a vysoce voděodolný 210-denier CORDURA® (86% nylon/14% polyester) s DWR voduodpudivým povrchem.
  • Hlavní kapsa na zip bez problému pojme i dvě velké krabičky na mušky či velkou svačinu; přední rozevírací panel poskytuje mobilní pracovní plochu pro uchycení a výměnu vašich mušek.
  • Externí YKK® voděvzdorné zipy.
  • Zadní panel a pásek z 3mm 3-D síťoviny poskytující pohodlí a dokonalé větrání.
  • Plně nastavitelný krční a bederní popruh.
  • Nylon/spandexová kapsa na lahev s bezpečným uchycením.
  • 580 g
  • Vyrobeno ve Vietnamu.
Výrobce: Patagonia
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva