TOP Jigstreamery na velké pstruhy - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

🔥 POZOR: Všechny objednávky na CzechNymph.cz přes Zásilkovnu na výdejní místo NYNÍ JEN ZA 6️⃣0️⃣,- Kč! 🎣🔝😍

HomeE-ShopKolekce mušekTOP Jigstreamery na velké pstruhy - Kolekce mušek

TOP Jigstreamery na velké pstruhy - Kolekce mušek

TOP Jigstreamery na velké pstruhy - Kolekce mušek TOP Jigstreamery na velké pstruhy - Kolekce mušek - 20 mušek
+ 3
New
Koupit: TOP Jigstreamery na velké pstruhy - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TJST Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 2 ks Dodání: ihned -+

Opravdu originální kolekce středně velkých a silně zatížených jigstreamerů určených pro lov velkých trofejních pstruhů na tekoucích i stojatých vodách a to za použití jak muškařského, tak samozřejmě i vláčecího vybavení!

Tento unikátní set sestavený z jigstreamerů s tungstenovou zátěží obsahuje 20 mušek - 10 vzorů navázaných na kvalitních bezprotihrotových háčcích - každá muška je navázána v té nejlepší velikosti pro konkrétní vzor! V případě, že chcete úspěšně lovit velké pstruhy obecné, duhové ale i siveny a klidně i tlouště, boleny a okouny, tato kolekce musí být povinnou součástí vaší výbavy.

V setu najdete jedinečné vzory výrazně zatížených jigstreamerů, které jsou zvláště úspěšné při lovu trofejních pstruhů na středně velkých a velkých řekách a jezerech po celém světě! 2 kusy od každého vzoru jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší rybářské vesty, košile či ledvinky!

Díky tungstenové zátěži v každém vzoru jsou tyto jigstreamery velice dobře odhoditelné i na UL vláčecím vybavení bez přídavné zátěže a je s nimi tedy možné velice úspěšně lovit na kratší až středně velkou vzdálenost - na velkých řekách, stojatých vodách, přítocích jezer ale i v hlubokých tůních lesních říček a potoků.

Celá tato kolekce byla sestavena naším specialistou Alešem (Ála Richie), který se jednak velice rád věnuje lovu velkých pstruhů a dalších dravých ryb na rybičkové streamery, ale zároveň již několik let vytváří a váže podobné typy jigstreamerů svému otci, který je s velkými úspěchy využívá při lovu pstruhů, velkých tloušťů i okounů přívlačí na pstruhových i mimopstruhových vodách! Výsledkem této fúze muškaření a UL přívlače je tedy skvělá kolekce plná originálních a maximálně účinných jigstreamerů s univerzálním použitím!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva