TOP Mušky do kalné vody - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekTOP Mušky do kalné vody - Kolekce mušek

TOP Mušky do kalné vody - Kolekce mušek

TOP Mušky do kalné vody - Kolekce mušek TOP Mušky do kalné vody - Kolekce mušek - 24 mušek
Koupit: TOP Mušky do kalné vody - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TFCW Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 3 ks Dodání: ihned -+

TOP kolekce speciálních vzorů mušek s tungstenovým korálkem určených pro lov v zabarvené, vysoké ale i silně zakalené vodě! Skvělé zatížené mušky ve výrazných barvách pro lov potočáků, duháků ale samozřejmě i lipanů a bílých ryb v zakalených řekách a jezerech!

Tento originální set velice výrazných barevných mušek obsahuje 24 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 10 - 14! V případě, že chcete úspěšně lovit i na vodách, jejichž průtok zvedl a zakalil nedávný déšť, tato kolekce je pro vás naprosto nepostradatelnou, neboť právě tyto typy mušek ryby i v silně zakalené vodě uvidí - s ostatními vzory nemáte přiliš mnoho šancí na úspěch.

V setu najdete jedinečné a opravdu barevně výrazné vzory originálních tungstenových jigů, sytě barevných Eggů a šenylkových wormů/žížel. 2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou nekompromisní a osvědčené vzory při lovu pstruhů obecných a duhových, lipanů, ale i bílých ryb. Všechny mušky byly úspěšně testovány při lovu za ne úplně komfortních vodních podmínek - v zakalených řekách a stojatých vodách!

Celá tato kolekce byla sestavena naším specialistou Alešem (Ála Richie) v intenzivní spolupráci s naším skvělým vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k říčnímu muškaření je tato originální kolekce plná originálních, avšak maximálně osvědčených ověřených říčních mušek!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva