TOP Mušky na pstruhové řeky Podkrkonoší - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopKolekce mušekTOP Mušky na pstruhové řeky Podkrkonoší - Kolekce mušek

TOP Mušky na pstruhové řeky Podkrkonoší - Kolekce mušek

TOP Mušky na pstruhové řeky Podkrkonoší - Kolekce mušek TOP Mušky na pstruhové řeky Podkrkonoší - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: TOP Mušky na pstruhové řeky Podkrkonoší - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_FMTS Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 7 ks Dodání: ihned -+

Originální kolekce pro ryby velice atraktivních umělých mušek určeným pro lov pstruhů a lipanů na podhorských řekách a říčkách v Podkrkonoší!

Tento originální set tungstenových nymfiček, mokrých a suchých mušek ale i streamerů obsahuje 32 mušek - 16 vzorů navázaných na kvalitních bezprotihrotových háčcích - každá muška je navázána v té nejlepší velikosti pro konkrétní vzor! V případě, že chcete úspěšně lovit pstruhy a lipany na řekách jako je Úpa, Labe a Jizera, tato kolekce musí být povinnou součástí vaší muškařské výbavy.

V setu najdete jedinečné vzory umělých mušek, které jsou zvláště úspěšné při lovu říčních salmonidů nejen na výše zmíněných podhorských řekách, ale i na dalších středně velkých i malých pstruhových tocích po celé České republice! 2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Celá tato kolekce byla sestavena naším skvělým ambasadorem Michalem Ryplem a jedná se o jeho osvědčené vzory. Michal je zapálený muškař, který většinu svého volného času tráví právě na říčkách v Podkrkonoší. Výsledkem naší spolupráce s ním je mimo-jiné tato skvělá kolekce plná originálních a maximálně účinných říčních pstruhových a lipanových mušek!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva