TOP Říční Perdigonky a štíhlé tungstenové nymfičky - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopKolekce mušekTOP Říční Perdigonky a štíhlé tungstenové nymfičky - Kolekce mušek

TOP Říční Perdigonky a štíhlé tungstenové nymfičky - Kolekce mušek

TOP Říční Perdigonky a štíhlé tungstenové nymfičky - Kolekce mušek TOP Říční Perdigonky a štíhlé tungstenové nymfičky - Kolekce mušek - 36 mušek
Koupit: TOP Říční Perdigonky a štíhlé tungstenové nymfičky - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_RPSN Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 5 ks Dodání: ihned -+

Originální kolekce subtilních tungstenových nymfiček ve stylu Perdigone a dalších přírodně laděných štíhlých nymf určených pro lov říčních lipanů, pstruhů a samozřejmě i bílých ryb!

Tento originální set Perdigonek a drobných tungstenových nymfiček obsahuje celkem 36 mušek - 12 vzorů navázaných na kvalitních bezprotihrotových háčcích - každá muška je navázána v té nejlepší velikosti pro konkrétní vzor! V případě, že chcete úspěšně lovit pstruhy a lipany či bílé ryby na pstruhových i mimpstruhových řekách a potocích, tato kolekce musí být povinnou součástí vaší muškařské výbavy.

V setu najdete jedinečné vzory umělých mušek, které jsou zvláště úspěšné při lovu říčních salmonidů na velkých, středně velkých i malých pstruhových tocích po celém světě! 3 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Celá tato kolekce byla sestavena naším specialistou Alešem (Ála Richie) v intenzivní spolupráci s naším skvělým vazačem Tondou - výborným závodním muškařem a bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k říčnímu muškaření je tato skvělá kolekce plná originálních, avšak maximálně osvědčených ověřených moderních říčních nymfiček!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva