TOP Říční mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

🔥 POZOR: Všechny objednávky na CzechNymph.cz přes Zásilkovnu na výdejní místo NYNÍ JEN ZA 6️⃣0️⃣,- Kč! 🎣🔝😍

HomeE-ShopKolekce mušekTOP Říční mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek

TOP Říční mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek

TOP Říční mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek TOP Říční mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek - 36 mušek
+ 2
Koupit: TOP Říční mušky pro metodu "Muška-Splávek" - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_DDRF Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Unikátní kolekce speciálních mušek určených pro říční lov - v dnešní době - velice moderní metodou "Muška-splávek"! Kompletní set velice účinných chytacích tungstenových nymfiček, ale i nosných suchých mušek z CDC!

Tento speciální set obsahuje celkem 36 mušek - 12 vzorů navázaných na kvalitních bezprotihrotových háčcích - každá muška je navázána v té nejlepší velikosti pro konkrétní vzor! V případě, že chcete úspěšně lovit pstruhy a lipany či bílé ryby na pstruhových i mimpstruhových řekách a potocích touto moderní a - pro chod/unášení mušek vodou - velice přirozenou muškařskou metodou, tato kolekce musí být povinnou součástí vaší muškařské výbavy.

V setu najdete jedinečné vzory umělých mušek, které jsou zvláště úspěšné při lovu říčních salmonidů na velkých, středně velkých i malých pstruhových tocích po celém světě! 3 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Celá tato kolekce byla sestavena naším dvorním vazačem a aktivním ambasadorem Tondou pleskačem a jedná se o jeho osvědčené říční vzory, se kterými loví právě jeho oblíbenou technikou "Muška-splávek". Tonda je výborným závodním muškařem a bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Většinu svého volného času tráví právě vázáním umělých mušek nebo muškařením na východočeských říčkách. Výsledkem naší spolupráce s ním je mimo-jiné tato skvělá kolekce plná originálních a maximálně účinných říčních mušek!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva