TOP Velké tungstenové nymfy na pstruhy - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekTOP Velké tungstenové nymfy na pstruhy - Kolekce mušek

TOP Velké tungstenové nymfy na pstruhy - Kolekce mušek

TOP Velké tungstenové nymfy na pstruhy - Kolekce mušek TOP Velké tungstenové nymfy na pstruhy - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: TOP Velké tungstenové nymfy na pstruhy - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TBFT Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 7 ks Dodání: ihned -+

TOP kolekce velkých říčních tungstenových nymf určených pro lov velkých potočáků, duháků ale samozřejmě i lipanů - ty nejstěžejnější vzory nymf v nejzásadnějších a nejoblíbenějších barvách pro lov říčních salmonidů!

Tento originální set převážně přírodně laděných nymfových jigů obsahuje 32 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 10 - 14! V případě, že chcete úspěšně lovit pstruhy a lipany na velké pstruhové řece či malé a hladové podhorské říčce, tato kolekce se musí stát povinnou součástí vaší výbavy.

V setu najdete jedinečné vzory originálních tungstenových jigů - nymf s velkými wolframovými hlavičkami, které jsou zvláště úspěšné při lovu říčních salmonidů, ale samozřejmě i velkých tloušťů nebo parem na mimopstruhových řekách. 2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou nekompromisní a osvědčené vzory při lovu pstruhů obecných a duhových, lipanů z pstruhových toků, ale i bílých ryb z mimopstruhových řek!

Celá tato kolekce byla sestavena naším specialistou Alešem (Ála Richie) v intenzivní spolupráci s naším skvělým vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k říčnímu muškaření je tato originální kolekce plná originálních, avšak maximálně osvědčených ověřených říčních mušek!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva