Vážeme mušky s Vítkem Misarem | CzechNymph.cz

❗❗❗ KRABICE PLNÉ MUŠEK A VZPOMÍNEK - Předobjednejte si novou knihu o muškaření a závodních úspěších české reprezentace od Karla Křivance! 📖🎣💥

Vážeme mušky s Vítkem Misarem

Vážeme mušky s Vítkem Misarem Vážeme mušky s Vítkem Misarem
Koupit: Vážeme mušky s Vítkem Misarem
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: VMSV Cena/ks: 649 CZK Sklad: 42 ks Dodání: ihned -+

Zásadní publikace pro všechny vášnivé vazače umělých mušek, zapálené muškaře a nadšené fanoušky vázacích seriálů, které vycházejí již několik let v českém rybářském magazínu "Český Rybář" a jejichž autorem není nikdo jiný, než výborný český vazač a zkušený říční i jezerní muškař Vítek Misar, za kterým stojí i mnoho úspěchu na poli závodní muškařiny jako např. 2. místo na Mistrovství České republiky v jezerním muškaření v roce 1995 a 1. místo v roce 1996. V roce 1997 zvítězil v muškařském Grand Slamu a v roce 2001 byl členem vítězného týmu spolu s Karlem Vackem a Danem Svrčkem!

Kniha Vážeme mušky s Vítkem Misarem je výjimečná hlavně tím, že se jedná o další českou muškařskou publikaci, která ovšem vychází po velice dlouhé době, a tak by měla nasytit všechny skalní příznivce české muškařské školy a nedočkavé čekatele na novou českou odbornou literaturu zaměřující se na muškaření v tuzemských, ale i zahraničních vodách!

V knize najdete přesně 113 originálních vzorů umělých mušek ze svěráčku Vítka Misara. Tyto vzory jste mohly nalézt již dříve v každém dílu časopisu Český rybář, který vycházel každý měsíc po dobu devíti let v období 2009 - 2017. Každý díl má svůj příběh a obsahuje vždy vázací postup konkrétního typu mušky s detailním popisem použitého vázacího materiálu. Jedná se tak o velice unikátní a ucelenou sbírku, kterou by měl ve své knihovně hrdě vlastnit každý správný český muškař!

Kniha vychází v kvalitní a praktické kroužkové vazbě a je doslova nabitá srmtícími vzory umělých mušek, které si jistě zkuste navázat!

Počet stránek: 124

Výrobce: Kurent s.r.o.
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva