Vodovzdorný batoh Leichi Weatherly Avid Waterproof Backpack 25 L | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopTašky a BatohyMuškařské batohyVodovzdorný batoh Leichi Weatherly Avid Waterproof Back ...

Vodovzdorný batoh Leichi Weatherly Avid Waterproof Backpack 25 L

Vodovzdorný batoh Leichi Weatherly Avid Waterproof Backpack 25 L Vodovzdorný batoh Leichi Weatherly Avid Waterproof Backpack 25 L
Koupit: Vodovzdorný batoh Leichi Weatherly Avid Waterproof Backpack 25 L
Kód Barva Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: L110015 Barva: modro-černá Cena/ks: 2 490 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Ultra jednoduchý, minimalistický, plně svařovaný vodotěsný batoh s objemem 25 l a nastavitelným popruhy. Zkušení rybáři musí očekávat neočekávané a být vždy připraveni na jakoukoliv situaci. Mohou být naprosto klidní a věnovat se samotnému lovu o to důkladněji, když vědí, že jejich drahé vybavení je v naprostém bezpečí a suchu uvnitř tohoto skvělého batohu na jejich zádech.

Tento ultra jednoduchý 100% vodotěsný rybářský batůžek je vyroben s polyurethanovou vnější vrstvou a nylonovou vnitřní vrstvou. 100% vodotěsnou svařovanou konstrukci a vodotěsné zipy. Polstrovaná výstelka zad a ramenní popruhy jsou ušity tak, aby docházelo k dokonalé cirkulaci vzduchu na vašich zádech a ramenech.

Uvnitř batohu je dostatek místa pro organizaci vašich doplňků a rovněž zde najdete i velkou polstrovanou a odepínatelnou kapsu! Přídavné pásky, které vám pomohou přenášet tubusy s pruty při delších výpravách.

Výrobce: LEICHI Fly Fishing
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva