Vodovzdorná rolovací ledvinka Leichi Airflex Hurricane Roll Top Waist Bag | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopTašky a BatohyNáprsní tašky a ledvinkyVodovzdorná rolovací ledvinka Leichi Airflex Hu ...

Vodovzdorná rolovací ledvinka Leichi Airflex Hurricane Roll Top Waist Bag

Vodovzdorná rolovací ledvinka Leichi Airflex Hurricane Roll Top Waist Bag Vodovzdorná rolovací ledvinka Leichi Airflex Hurricane Roll Top Waist Bag
Koupit: Vodovzdorná rolovací ledvinka Leichi Airflex Hurricane Roll Top Waist Bag
Kód Barva Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: L110016 Barva: šedá Cena/ks: 2 090 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Tato 100% vodotěsná, plně svařovaná ledvinka poskytuje naprosto dokonalou ochranu vašeho muškařského vybavení proti všem nežádoucím vlivům, se kterými se můžete u vody setkat.

Výborná náprsní taška a ledvinka v jednom pro případy, kdy lovíte na řece či jezeru, ale i ve slané vodě a potřebujete mít po ruce krabičky s muškami, návazce, vlasce a také pár dalších důležitých doplňků.

Tato taška je navržena tak, aby vyhovovala Vašim potřebám a zároveň bylo její nošení maximálně pohodlné! Nastavitelný řemínek na krk a bederní pás zajistí pohodlné přizpůsobení této taštičky na hrudi a váha se tak rozloží na Vašem těle! Výborný je polstrovaný a pro vaše bedra maximálně pohodlný pás, na kterém je ledvinka přichycená!

Tato náprsní taška obsahuje velkou hlavní rolovací kapsu na suchý zip pro uložení krabiček na mušky a dalšího drobného příslušenství. Na taštičce najdete i různá ouška, kroužky a výstupky pro připnutí důležitého příslušenství. Přední kapsa nabízí další skvělý úložný prostor!

Rozměry: 32 x 20 cm
Barva: tmavě šedá

Výrobce: LEICHI Fly Fishing
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva