Kolekce mušek - Kontroverzní říční PSYCHO | CzechNymph.cz

🔥 Sezona lovu na SUCHOU MUŠKU právě začíná! 🎣🥳 Vybavte se pro lov touto královskou muškařskou disciplínou! 👑😍

HomeE-ShopKolekce mušekKolekce mušek - Kontroverzní říční PSYCHO

Kolekce mušek - Kontroverzní říční PSYCHO

Kolekce mušek - Kontroverzní říční PSYCHO Kolekce mušek - Kontroverzní říční PSYCHO - 32 mušek
New
Koupit: Kolekce mušek - Kontroverzní říční PSYCHO
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_CRP Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Naprosto nepostradatelná kolekce mušek pro všechny muškařské šílence, kteří jdou s dobou, neřeší předsudky a nenechají si ujít žádnou kontroverzní bizarnost, která se občas v muškařském světě - hlavně vlivem závodního muškaření - zrodí!

Z toho důvodu jsme sestavili tento originální set obsahující všechny dosavadní "psycho-mušky" doposud používané pro říční i jezerní muškaření Tato barevná kolekce obsahuje 32 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 10 - 14! Pokud tedy rádi zkoušíte i netradiční a v dnešní době moderního/závodního muškaření často velice kontroverzní nástrahy, tato kolekce je přesně pro vás!

V setu najdete 4 barevné varianty jiker - Egg Flies, 4 druhy červíků - Wormů z jemných barevných šenylek, 4 vzory pestrobarevných MOP Flies a další 4 vzory dříve tolik diskutovaných žížalek Squirmy Wormy. Všechny "mušky" jsou zatížené tungstenovými korálky a jsou tedy určeny hlavně pro lov nymfovacími technikami, případně při jezerním lovu metodou BUNG.

2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Tato kolekce kontroverzních psycho vzorů byla sestavena (tak trochu z hecu :-)) naším specialistou Alešem (Ála Richie) a naším vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření.

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva