TOP Lipanové mušky - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekTOP Lipanové mušky - Kolekce mušek

TOP Lipanové mušky - Kolekce mušek

TOP Lipanové mušky - Kolekce mušek TOP Lipanové mušky - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: TOP Lipanové mušky - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_MHGF Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 4 ks Dodání: ihned -+

Naprosto nepostradatelný a originální výběr těch nejlepších i nejtradičnějších mušek pro lov říčních lipanů, který by neměl chybět žádnému nadšenému lovci těchto vznešených rybích stvoření!

Tento unikátní set zahrnuje 32 mušek navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky v těch nejvhodnějších velikostech pro každý vzor! Kolekce je speciálně vybrána a určena pro lov na evropských lipanových řekách a říčkách.

Najdete v ní 4 vzory "povinných" Českých nymf - "Bobšů" a "Blešounů", 4 vzory originálních Tungstenových nymf, které lipani naprosto milují. Dále 4 vzory speciálních mokrých mušek a 4 vzory MUST HAVE drobných suchých mušek pro delikátní suché muškaření kroužkujících lipanů! 2 kusy od každého typu jsou připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či ledvinky!

Nenahraditelné lipanové mušky určené k lovu na řece či potoku. Všechny mušky jsou velice efektivní při celosezónním lovu lipanů podhorních!

Pokud se vám zdá kolekce lehce "staromódní", tak nejste úplně daleko od pravdy! Dost bylo již "celo-tungstenových" setů! Vraťte se proto i k ostatním lovným metodám a připomeňte si, že muškaření není jen o přehazování francouzkého návazce přes proud, ale nabízí i krásy tradičního suchého a mokrého muškaření, či lovu na dlouho nebo krátkou nymfu proti vodě i po vodě za použití muškařské šňůry!

Všechny mušky z této kolekce byly vybrány naším specialistou Alešem (Ála Richie), který velice dobře ví, jaké vzory jsou pro komplexní lov říčních lipanů ty nejúčinnější a nejdůležitější!

Nenechte si proto ujít ani jeho rozsáhlý MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL obsahující 4 články s tematickou galerií, které jsou věnované lovu této naší nádherné původní říční ryby! Při lovu říčních lipanů tuto kolekci zaručeně využijete, neboť vznikla i jako produktová součást tohoto rozsáhlého speciálu!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva