Mokré mušky | Umělé mušky | CzechNymph.cz

E-shop je v plném provozu, vyskladňujeme objednávky každý den. Osobní odběr možný po domluvě v naší provozovně v Brandýse nad Labem. tel.: 702 002 210 (10:00 - 15:00)

HomeE-ShopMuškyMokré mušky

Mokré mušky

Sekce Mokrých mušek je vedle Nymf a Suchých mušek jedna z nejzákladnějších a nejdůležitějších kategorií umělých mušek pro lov lososovitých a bílých ryb na řekách a jezerech. Mokré mušky ve skutečnosti imitují utopený hmyz volně unášený říčním proudem či vznášející se ve vodním sloupci stojatých vod. Tento druh potravy tak tvoří další objemnou složku rybího jídelníčku, a proto je velice důležité mít připravenou speciální krabičku mokrých mušek, neboť v případě, že se ryby krmí právě volně unášeným utopeným hmyzem, většinou nereagují na jiný typ potravy!

Vzory jako March Brown, Butcher, Orange & Partridge, Zulu, Bibio, Soldier Palmer a tradiční Northern Spiders jsou proto základními mokrými muškami, které by neměly chybět v krabičce žádného říčního a jezerního muškaře. Naopak, jsou naprostou nutností k úspěšnému lovu a často zachraňují situaci v bídných psích dnech!

Zobrazit výrobce

Filtr výrobců

Produkty

Řadit podle:
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva