TOP AR Tloušťové speciály - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

🔥 CzechNymph CYBER MONDAY 2023 - 15% SLEVA na všechny výrobky (s výjimkou některých značek) s kódem CYBER2023 až do 30. listopadu! 🎣💣💥

HomeE-ShopKolekce mušekTOP AR Tloušťové speciály - Kolekce mušek

TOP AR Tloušťové speciály - Kolekce mušek

TOP AR Tloušťové speciály - Kolekce mušek TOP AR Tloušťové speciály - Kolekce mušek - 24 mušek
Koupit: TOP AR Tloušťové speciály - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TSCH Cena/ks: 1 399 CZK Sklad: 12 ks Dodání: ihned -+

Unikátní kolekce originálních říčních mušek určených hlavně pro lov velkých tloušťů na mimopstruhových řekách - Alešovy nejosvědčenější vzory "mokrých nymf" a větších mokrých mušek pro lov těch největších jelců tloušťů ale samozřejmě i dalších bílých ryb obývajících hluboké proudy mimopstruhových řek!

Tento originální a specifický set obsahuje 24 vzorů navázaných na kvalitních bezprotihrotových háčcích velikosti 10 a 12! Pokud s oblibou navštěvujete mimopstruhové řeky s výskytem velkých tloušťů a dalších - pro moderního muškaře dnes tolik atraktivních - bílých ryb, tato kolekce je pro vás nepostradatelnou součástí vašeho muškařského vybavení.

V setu najdete velice účinné nymfičky zatížené malým tungstenovým korálkem a větší mokré mušky pro lov tzv. mokrým stylem přes proud např. na plovoucí či intermediální/hover šňůře. Najdete zde i vzory jako AR Pink Tag Spectra Peacock Jig, AR Orange Tip River Killer a další Alešovy vzory jeho TOP & Oblíbených říčních jigů. 2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou osvědčené větší vzory pro lov na středně velkých a velkých mimopstruhových vodách - zvláště účinné na velké tlouště, ale i jeseny, parmy, boleny a další bílé ryby.

Celá tato kolekce byla sestavena ze stěžejních říčních MP mušek našeho specialisty Aleše (Ála Richie), který miluje lov velkých původních říčních ryb na našich mimopstruhových tocích - stále ještě plných reofilních říčních rybích druhů!

Nenechte si proto ujít ani Alešův rozsáhlý MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL věnovaný lovu jelců tloušťů obsahující další články a rovněž i tematické galerie, které jsou věnované taktice a technice lovu, muškám a vybavením k lovu těchto krásných divokých ryb a najdete je i v Souvisejících příspěvcích pod touto kolekcí ⬇ !

Tento set mušek jednoznačně využijete při muškaření na všech mimopstruhových řekách s výskytem jelců tloušťů, jesenů, parem, bolenů a dalších našich původních bílých ryb, neboť vznikla i jako produktová součást tohoto rozsáhlého tlouštového muškařského speciálu!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva