Univerzální CDC suché mušky - Kolekce mušek | CzechNymph.cz

🔥 10% SLEVA na brodící kalhoty a boty Guideline a Kinetic s promo-kódem "BRODAKY10" až do pondělí 20. května nebo do vyprodání zásob! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopKolekce mušekUniverzální CDC suché mušky - Kolekce mušek

Univerzální CDC suché mušky - Kolekce mušek

Univerzální CDC suché mušky - Kolekce mušek Univerzální CDC suché mušky - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: Univerzální CDC suché mušky - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_CDC Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 4 ks Dodání: ihned -+

Naprosto univerzální kolekce menších suchých mušek vázaných z CDC - mastného prachového peří proslulého svými vynikajícími plovoucími vlastnostmi!

Tento originální set suchých mušek obsahuje 32 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky velikosti 14 a 16! Pokud milujete tradiční lov lipanů a pstruhů na podhorských říčkách nebo středně velkých i velkých pstruhových řekách, tato kolekce by se měla stát nepostradatelnou součástí vašeho vybavení.

V setu najdete 4 barevné varianty CDC Rockerek, 4 druhy kombinovaných V-jepic a středně velkých jepiček, 4 vzory Shuttlecocků v oblíbených barevných variantách a další 4 vzory malých MUST HAVE CDC jepiček. 2 kusy od každého typu jsou jako vždy připraveny ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty, košile či muškařské ledvinky!

Jednotlivé mušky jsou naprosto výtečné při suchém lovu vybíravých lipanů, ale rovněž i pstruhů na řekách i stojatých vodách!

Všechny mušky z této kolekce byly vybrány naším specialistou Alešem (Ála Richie) a naším vazačem Tondou - bývalým juniorským reprezentantem ČR v muškaření. Výsledkem spojení klasického a závodního přístupu k muškaření je tato originální kolekce plná ověřených CDC suchých mušek!

Nenechte si proto ujít ani jeho rozsáhlý MUŠKAŘSKÝ SPECIÁL obsahující 4 články s tematickou galerií, které jsou věnované lovu této naší nádherné původní říční ryby! Při lovu říčních lipanů tuto kolekci zaručeně využijete, neboť vznikla i jako produktová součást tohoto rozsáhlého speciálu!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva