Oblíbené říční mušky Luboše Rozy - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekOblíbené říční mušky Luboše Rozy - Kolekce mušek

Oblíbené říční mušky Luboše Rozy - Kolekce mušek

Oblíbené říční mušky Luboše Rozy - Kolekce mušek Oblíbené říční mušky Luboše Rozy - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: Oblíbené říční mušky Luboše Rozy - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_LR Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 6 ks Dodání: ihned -+

Smrtící kolekce maximálně oblíbených Tugnstenových jigů, Perdigon nymf a drobných Suchých mušek sestavena z těch nejlepších říčních vzorů Luboše Rozy.

Tento skvělý set obsahuje 32 mušek navázaných na kvalitních bezprotihrotových háčcích Hayabusa v různých velikostech ale i s i s různými velikostmi tungstenových kuliček - v případě vzorů tungstenových nymf!

Samotné mušky z Fulling Mill závodnické edice mušek Luboše Rozy jsou mezi našimi zákazníky velice oblíbené, a proto jsme se rozhodli vytvořit tuto unikátní kolekci, ve které každý najde ty nejstěžejnější vzory říčních mušek! Kolekce by proto rozhodně by neměla chybět žádnému modernímu muškaři, který s oblibou loví na na evropských pstruhových řekách a říčkách.

12 nymfových vzorů a 4 vzory suchých mušek po 2 kusech od každého typu je připraveno ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty či košile!

Nenahraditelné říční kombo určené k lovu moderními muškařskými metodami na řekách, říčkách a potocích všech druhů a velikostí. Všechny mušky jsou velice efektivní při lovu pstruhů obecných, duhových, lipanů, ale i tloušťů, parem a dalších ryb obývajících pstruhové i mimopstruhové řeky!

Konkrétní vzory mušek v kombinaci s jejich velikostmi a druhy zatížení byly z kompletní edice Fulling Mill Luboše Rozy vybrány naším specialistou Alešem (Ála Richie), který se říčnímu lovu s oblibou věnuje po celý rok a všechny mušky z této kolekce otestoval s velkými úspěchy na jeho oblíbených pstruhových i mimopstruhových řekách!

Nenechte si ujít ani knihu Luboše Rozy Flyfishing World (kniha je v češtině), ani i novou Kolekci mušek - Univerzální říční mušky Luboše Rozy, která obsahuje další Lubošovy oblíbené říční mušky včetně i těch streamerových!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva