Super-jemné říční chytání - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekSuper-jemné říční chytání - Kolekce mušek

Super-jemné říční chytání - Kolekce mušek

Super-jemné říční chytání - Kolekce mušek Super-jemné říční chytání - Kolekce mušek - 32 mušek
Koupit: Super-jemné říční chytání - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_SLR Cena/ks: 1 299 CZK Sklad: 13 ks Dodání: ihned -+

Náš speciální výběr těch nejlepších vzorů umělých mušek pro super-jemné říční lovy!

Tato výjimečná kolekce drobných mušek obsahuje 32 vzorů navázaných na kvalitní bezprotihrotové háčky! Tento set by neměl chybět nikomu, kdo s oblibou chytá na drobné tungstenové nymfičky, popř. loví na malé suché mušky či rád kombinuje tyto metody metodou "Muška-splávek".

Tato kolekce je určena hlavně pro delikátní říční lov lipanů, pstruhů, bílých ryb či opatrných a ochytaných kusů na často lovených úsecích. Mušky z této kolekce lze ale bez problémů využít i při jezerním lovu - obzvláště při lovu s plovoucí šňůrou v kombinaci s indikátorem záběru typu "Pampeliška".

Kolekce zahrnuje 12 nymfových vzorů a 4 suché vzory po 2 kusech od každého typu. Mušky jsou tradičně bezpečně uložené ve velice praktické malé a tenké krabičce, která se vejde i do malé kapsy vaší muškařské vesty či košile!

Pokud s oblibou lovíte na malých a mělkých potocích, často prochytávaných úsecích řek s opatrnými rybami, milujete podzimní lipanové lovy, nebo lovíte na jezerech nejraději statickou metodou na drobné nymfičky ve sloupci, tato kolekce je pro Vás jasnou volbou!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva