TOP Streamery na sladkovodní dravce - Kolekce mušek | CzechNymph.cz
HomeE-ShopKolekce mušekTOP Streamery na sladkovodní dravce - Kolekce mušek

TOP Streamery na sladkovodní dravce - Kolekce mušek

TOP Streamery na sladkovodní dravce - Kolekce mušek TOP Streamery na sladkovodní dravce - Kolekce mušek - 16 mušek
Koupit: TOP Streamery na sladkovodní dravce - Kolekce mušek
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: CNFS_TPS Cena/ks: 2 999 CZK Sklad: 4 ks Dodání: ihned -+

Tato jedinečná kolekce velkých dravcových streamerů je naprosto nepostradatelná pro všechny muškaře, kteří chtějí začít s efektivním lovem sladkovodních dravců, mezi které patří v našich podmínkách hlavně štiky, candáti, velcí okouni a sumci.

V případě, že chcete začít s lovem našich sladkovodních dravých ryb a nevíte si rady, které typy, velikosti a barvy streamerů jsou ty nejvhodnější, tato velká kolekce je pro vás jednoznačnou volbou, neboť my jsme ty nejlepší vzory vybrali za vás!

Ve středně velké a bytelné krabici najdete 16 velkých dravcových streamerů navázaných na velice kvalitních a ostrých háčcích japonské značky Hayabusa! Tato originální kolekce obsahuje velice kvalitní streamery převážně napodobující nejčastější dravcovu kořist - plotice, okouny a další drobné rybky! Zároveň zde najdete ale i fantastické a velice lákavě se pohybující Zonkery, Poppery a Divery pestrých a - zvláště pro štiku - oblíbených barev, kterými jsou tradičně červeno-bílá a žluto-oranžová kombinace.

Všechny tyto streamery byly vybrány naším muškařským specialistou Alešem (Ála Richie), který se lovu dravých ryb na muškařské náčiní aktivně věnuje již několik let. Všechny nové typy streamerů Fulling Mill určených pro lov sladkovodních dravců pro vás s velkými úspěchy testoval v minulých sezonách, a proto si můžete být naprosto jistí, že kolekce obsahuje hlavně ty nejúčinnější vzory!

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva