Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Golden Days | CzechNymph.cz

❗❗❗ KRABICE PLNÉ MUŠEK A VZPOMÍNEK - Předobjednejte si novou knihu o muškaření a závodních úspěších české reprezentace od Karla Křivance! 📖🎣💥

HomeE-ShopOblečeníBuff® OriginalUV Buff®Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D.

Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Golden Days

Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Golden Days Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Golden Days
Nedostupné
Koupit: Multifunkční šátek Buff Original CoolNet UV+ A.D. Golden Days
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: BF122765 Cena/ks: 649 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Letní extra-lehký multifunkční bezešvý šátek Buff® se zvýšenou UV ochranou UPF 50+ vyroben z polyesteru REPREVE® (95%) recyklovaného z plastových lahví a elastanu (5%). Ideální doplněk vašeho muškařského oblečení sloužící k ochraně vaší pokožky!

Tento materiál má výbornou schopnost odvádět vlhkost z pokožky do vnějších vrstev materiálu - šátek velmi rychle schne, a tak reguluje teplotu těla. Buff šátek je vysoce prodyšný, vyrobený z elastického materiálu, což jej předurčuje k nošení za horkých dní a zabezpečuje ochranu před škodlivým slunečním zářením a hmyzem!

Originální malované motivy dávají těmto multifunkčním šátkům nenapodobitelný stylový vzhled! Každý muškař, který chce chránit svou pokožku a zároveň chce být maximálně cool, musí mít multifunkční šátek i další oblečení značky Buff Original!

Výrobce: Buff Original
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva