Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Amber & Willow | CzechNymph.cz

📸 V úterý 16. 4. odstartovala PSTRUHOVÁ SEZONA 2024 a na našem Facebooku již běží tradiční fotosoutěž o hodnotné ceny! 🏆🎣😍 Neváhejte a zúčastněte se i vy! ✊🎥

HomeE-ShopMuškařské šňůryPlovoucí šňůryMuškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery M ...

Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Amber & Willow

Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Amber & Willow Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Amber & Willow WF #3
Koupit: Muškařská šňůra plovoucí Scientific Anglers 3M Mastery MPX Amber & Willow
Kód Typ & AFTMA Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: 120791 Typ & AFTMA: WF #3 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: 120807 Typ & AFTMA: WF #4 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: 120814 Typ & AFTMA: WF #5 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: 120821 Typ & AFTMA: WF #6 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: 120838 Typ & AFTMA: WF #7 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+
Kód: 120845 Typ & AFTMA: WF #8 Cena/ks: 2 498 CZK Sklad: Dodání: 2 týdny -+

Řady Scientific Anglers Mastery Series patří již řadu let k nejoblíbenějším a nejvýkonnějším řadám. I když se některé věci změnily, jedna věc se nezměnila: Řady Mastery jsou stále stejně výkonné, ne-li lepší než kdykoli předtím.

Díky speciální přísadě AST slickness, technologii Dry-Tip, změně barvy v zadní části hlavy a systému identifikace SA-ID jsou muškařské šňůry Mastery stále nejlepšími hladkými muškařskými šňůrami ve své cenové kategorii na trhu.

Řada Mastery od společnosti Scientific Anglers poskytuje každému rybáři šňůry, které potřebuje k lovu ryb od příznivců lovu na suchou mušku až po slanovodní lovce velkých tarponů.

Po léta bylo zlatým standardem v řadě Scientific Anglers ujímání GPX. Ujímání typu GPX zvládalo všechno, od nahazování malých suchých mušek až po nahození velkých streamerů. Ale všechno dobré jednou končí. O polovinu těžší ujímání MPX začíná tam, kde GPX skončilo.

Vyšší hmotnost směrem do přední části hlavy poskytuje MPX stejné výhody jako GPX ale s větším důrazem na prezentaci. Síla pro nahazování je tedy stále přítomna, ale přidala se i jemnost pro lepší prezentaci. Seznamte se se svým novým nejlepším přítelem a nejlepší všestrannou muškařskou šňůrou, jakou firma SA kdy vyrobila.

Vlastnosti:

  • Vylepšená verze GPX.
  • Vyrobena o polovinu těžší, aby více zatěžoval pruty a snadno nahazovala i velké mušky.
  • Vynikající pro lov se suchými muškami, nymfami a streamery.
  • Obsahuje přísadu ST+ pro lepší kluzkost v očkách.
  • Ideální i pro lov v chladném období rybářské sezony.
  • Jádro se splétaného multifilamentního vlákna.

Péče:

  • Většinu nečistot odstraníte mýdlem a vodou na hadříku, ale ještě lépe fungují čisticí podložky. Správně vyčištěné šňůry se vám budou lépe nahazovat a déle vydrží, což je jistě dobrý kompromis za pár minut údržby šňůr.
  • Chcete-li použít čisticí podložku, přiložte ji na šňůru tak, aby se abrazivní, nepěnovou stranou dotýkala šňůry. Protáhněte muškařskou šňůru podložkou pod lehkým napětím. Tento postup několikrát opakujte.
  • Šňůry čistěte po každém 2. - 3. lovu nebo kdykoli si myslíte, že jejich výkonnost zhoršují nečistoty. Čistící podložky lze snadno přenášet ve vestě nebo tašce na rybářské vybavení a lze je použít kdykoli, za mokra i za sucha.
Výrobce: Scientific Anglers
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva