Muškařská taška Guideline Large Roller Bag | CzechNymph.cz

🔥 10% SLEVA na brodící kalhoty a boty Guideline a Kinetic s promo-kódem "BRODAKY10" až do pondělí 20. května nebo do vyprodání zásob! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopTašky a batohyCestovní taškyMuškařská taška Guideline Large Roller Bag

Muškařská taška Guideline Large Roller Bag

Muškařská taška Guideline Large Roller Bag Muškařská taška Guideline Large Roller Bag
Doprava zdarma
Koupit: Muškařská taška Guideline Large Roller Bag
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: GL102581 Cena/ks: 4 999 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Extra velká a lehká taška pro delší rybářské expedice. Dokonalý společník na dlouhé cesty. Vyrobena z 600D/300D/400g pevné a větru odolávající TPE tkaniny.

Taška má silné - zpevněné - dno tvořené pevnou deskou s odolnými širokými kolečky, pro které není problémem zdolat jízdu i po nerovné štěrkové cestě. Bytelné víko tašky je uzavíratelné hlavním zipem, který má uzamykatelné jezdce pro ochranu obsahu tašky. Velká vnější plachta s prostornou kapsou na povrchu je odolná vůči povětrnostním vlivům. Součástí tašky jsou silné popruhy na obou stranách vyrobené z pevného materiálu.

Kompresní popruhy uvnitř tašky zabraňují pohybu zavazadel v případě, že taška není zcela naplněna. Uvnitř tašky nalezneme světlou reflexní vložku pro lepší viditelnost a orientaci v zavazadlech. Součástí vnitřního systému jsou tři prostorné síťované kapsy.

S kapacitou 150 litrů se jedná o jednu z největších a nejlehčích tašek na kolečkách na trhu, která je dostatečně prostorná pro uložení 4-dílných 10 stop dlouhých prutů nebo 6-dílných DH prutů.

Velikost: 83 cm x 44 cm x 42 cm.
Hmotnost: 4,2 kg.
Objem: 150 l.
Barva: šedá s černými a oranžovými detaily.

Výrobce: Guideline
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva