Muškařský podběrák s magnetem Fencl King XL Nature | CzechNymph.cz

🔥 POZOR: Všechny objednávky na CzechNymph.cz přes Zásilkovnu na výdejní místo NYNÍ JEN ZA 6️⃣0️⃣,- Kč! 🎣🔝😍

HomeE-ShopPodběrákyMuškařský podběrák s magnetem Fencl King XL Nature

Muškařský podběrák s magnetem Fencl King XL Nature

Muškařský podběrák s magnetem Fencl King XL Nature Muškařský podběrák s magnetem Fencl King XL Nature
Nedostupné
+ 6
Koupit: Muškařský podběrák s magnetem Fencl King XL Nature
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: F_3004 Cena/ks: 2 699 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Muškařský ale i přívlačový podběrák s možností magnetického uchycení na záda, díky kterému máte podběrák neustále k dispozici při záběru. Kovová konstrukce, designová rukojeť z tvrdého dřeva, magnet se silou 6,2 kg.

Otočný magnet o 90 stupňů, který slouží ke komfortnímu odnětí v momentě záběru za rukojeť. Sejmutí podběráku se tak stává snadnějším. Jinak tomu není ani v opačné situaci, kdy chce rybář vrátit podběrák zpět na záda.

Díky síle magnetu, která činí 6,2 kg, si podběrák najde cestu zpět v podstatě sám. Stačí se jen dostatečně přiblížit a podběrák je znovu uchycen a připraven v pohotovosti. Podběrák je vybaven odolným ocelovým lankem, potaženým gumou, které zamezuje ztrátě i v extrémních situacích.

Černý elegantní rám krásně doplňuje vzhled celého podběráku. Pogumovaná síť, která díky materiálu neabsorbuje pachy, nechytají se do ní háčky a díky své lehkosti a jemnosti je velice šetrná k rybě. Vhodná také na Belly Boat.

Ručně vyráběná rukojeť z tvrdého dřeva, která je ošetřena hydro/oleofobní ochranou pomocí Nano technologie je extrémně příjemná na dotek, s univerzálním rybářským závitem kompatibilním se všemi podběrákovými hlavami. Konec rukojeti kovové očko otočné o 360 stupňů.

Hloubka sítě: 40 cm
Oko sítě: 4 x 6 mm
Rozměr rámu: 55 x 47 cm
Délka podběráku: 80 cm
Celková hmotnost: 340 g

Výrobce: FENCL Rybářské potřeby
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva