Muškařský podběrák s magnetem Fencl Nature M | CzechNymph.cz

🔥 10% SLEVA na brodící kalhoty a boty Guideline a Kinetic s promo-kódem "BRODAKY10" až do pondělí 20. května nebo do vyprodání zásob! 🎣⏰🤩

HomeE-ShopPodběrákyMuškařský podběrák s magnetem Fencl Nature M

Muškařský podběrák s magnetem Fencl Nature M

Muškařský podběrák s magnetem Fencl Nature M Muškařský podběrák s magnetem Fencl Nature M
Nedostupné
Koupit: Muškařský podběrák s magnetem Fencl Nature M
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: F_1956 Cena/ks: 1 499 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Designový muškařský i přívlačový podběrák v unikátní kombinaci kovového středu, černého rámu a dřevěné rukojeti z tvrdého dřeva, které je třikrát lakované voděodolným lakem. 

Podběrák je vybaven magnetickým držákem, díky kterému jej máte neustále k dispozici a po ruce. Kovová konstrukce s dřevěnou rukojetí, rám o rozměrech 28 x 37 cm.

Jemná pogumovaná síť je velmi šetrná k rybě, nechytají se do ni háčky a nezapáchá. Speciální ocelové pojistné lanko potažené gumou, brání ztrátě podběráku. Navíc má podběrák dvě kovové karabiny pro snadné odepnutí při focení či transportu.

Černý, elegantní zesílený rám s rozměry 28 x 37 cm a hloubkou sítě 27 cm krásně doplňuje vzhled celého podběráku. V kombinaci s černou barvou se nádherně vyjímají zlaté doplňky, které podběráku dodávají tu pravou majestátnost.

Konečně jednou z největších výhod je pogumovaná síť, která díky materiálu neabsorbuje pachy, nechytají se do ní háčky a která je díky své lehkosti a jemnosti velice šetrná k rybě.

Hloubka sítě: 27 cm
Oko sítě:
4 x 6 mm
Rozměr rámu:
28 x 37 cm
Délka podběráku:
53 cm
Celková hmotnost:
245 g

Výrobce: FENCL Rybářské potřeby
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva