Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River | CzechNymph.cz

⭐ CzechNymph VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ KUPONY! 💌🎣 Ideální vánoční dárek pro vaše blízké rybáře ve chvílích, kdy si přesně nevíte rady s konkrétním dárkem! 🎄🎁😍

HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene Ri ...

Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River

Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River 298-4
Koupit: Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: HRSR_298 Velikost: 9,8 ft (298 cm), AFTMA 2, 4 díly Cena/ks: 14 990 CZK Sklad: Dodání: 1 týden -+
Kód: HRSR_2103 Velikost: 10,3 ft (312 cm), AFTMA 2, 4 díly Cena/ks: 14 990 CZK Sklad: Dodání: 1 týden -+
Kód: HRSR_398 Velikost: 9,8 ft (298 cm), AFTMA 3, 4 díly Cena/ks: 14 990 CZK Sklad: Dodání: 1 týden -+
Kód: HRSR_393 Velikost: 9,3 ft (282 cm), AFTMA 3, 4 díly Cena/ks: 14 990 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+
Kód: HRSR_3103 Velikost: 10,3 ft (312 cm), AFTMA 3, 4 díly Cena/ks: 14 990 CZK Sklad: Dodání: nedostupné -+

Prémiová řada prutů Hanak Competition pro jemné říční muškaření - nymfování a lov na mokrou a suchou mušku. Superb RS Graphene River je série čtyřdílných, ultra lehkých, štíhlých, velmi jemných a zároveň vysoce výkonných prutů.

Pruty byly navrženy, průběžně testovány a doladěny k dokonalosti jedním z nejlepších současných závodních muškařů Lubošem Rozou (mnohonásobným mistrem světa i Evropy) v úzké spolupráci s expertem na lov trofejních ryb Františkem Hanákem.

Delší pruty jsou určeny především pro moderní nymfovací metody, ale součástí této nové řady jsou také speciální a velmi žádané modely určené na suchou mušku v jednotné délce 9,3 stop - 282 cm - Superb RS Dry Fly 393, 493 a 593 (pruty 493 a 593 najdete pod výrobkem Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene Trophy).

Díky využití nejmodernějších technologií a revolučního materiálu Hexagon Graphene a s použitím extra lehkých a super-kvalitních komponentů se podařilo snížit hmotnost těchto prutů o cca 30 % (až o 30 g) oproti běžným prutům. Mírný odklon od konvenčních délek kopíruje světový trend použití delších prutů při zachování maximálního výkonu těchto modelů.

Exkluzivní provedení se spoustou chytrých vylepšení k 25. výročí založení firmy Hanak Competition. Blank těchto prutů je zlato olivový. Originální černé šroubení v hexagon designu (obdobného struktuře materiálu Graphene) s vložkou s exotického dřeva. Korek nejvyšší kvality AAAA.

RS - Race Sense, závodní smysl - rychlost, štíhlost, citlivost a výkon.

Graphene je nejtenčí známý materiál s tloušťkou vrstvy jednoho atomu uspořádaný do hexagonální mřížky. Díky této struktuře je neskutečně lehký a přibližně 200krát pevnější v tahu než ocel.

Speciální ANT (antitangle) provedení naváděcích oček a držáku háčku brání zamotávání tenkých návazců. Průběžná, velmi trvanlivá a ohebná titanová očka Recoil Titanfl ex- made in USA.

Každý prut je dodáván v luxusním pevném tubusu se samostatným oddělením pro každý díl.

Výrobce: Hanak Competition
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva