Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River & Stillwater | CzechNymph.cz
HomeE-ShopMuškařské prutyJednoruční prutyMuškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene Ri ...

Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River & Stillwater

Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River & Stillwater Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River & Stillwater 698-4
Koupit: Muškařský prut Hanak Competition Superb RS Graphene River & Stillwater
Kód Velikost Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: HRSRS_698 Velikost: 9,8 ft (298 cm), AFTMA 6, 4 díly Cena/ks: 14 990 CZK Sklad: Dodání: 1 týden -+
Kód: HRSRS_798 Velikost: 9,8 ft (298 cm), AFTMA 7, 4 díly Cena/ks: 14 990 CZK Sklad: Dodání: 1 týden -+

Prémiová řada prutů Hanak Competition určená pro jezerní muškaření či říční lov větších ryb na streamer. Superb RS Graphene River & Stillwater je série čtyřdílných, ultra lehkých, štíhlých, velmi jemných a zároveň vysoce výkonných prutů.

Byly navrženy, průběžně testovány a doladěny k dokonalosti jedním z nejlepších současných závodních muškařů Lubošem Rozou (mnohonásobným mistrem světa i Evropy) v úzké spolupráci s expertem na lov trofejních ryb Františkem Hanákem.

Díky využití nejmodernějších technologií a revolučního materiálu Hexagon Graphene a s použitím extra lehkých a super-kvalitních komponentů se podařilo snížit hmotnost těchto prutů o cca 30 % (až o 30 g) oproti běžným prutům. Mírný odklon od konvenčních délek kopíruje světový trend použití delších prutů při zachování maximálního výkonu těchto modelů.

Exkluzivní provedení se spoustou chytrých vylepšení k 25. výročí založení naší firmy Hanak Competition. Blank těchto prutů je zlato olivový. Originální černé šroubení v hexagon designu (obdobného struktuře materiálu Graphene) s vložkou s exotického dřeva. Korek nejvyšší kvality AAAA.

Jezerní (Stillwater) modely 698 a 798 jsou osazeny koncovou opěrkou a vpředu rozšířenou rukojetí.

RS - Race Sense, závodní smysl - rychlost, štíhlost, citlivost a výkon.

Graphene je nejtenčí známý materiál s tloušťkou vrstvy jednoho atomu uspořádaný do hexagonální mřížky. Díky této struktuře je neskutečně lehký a přibližně 200krát pevnější v tahu než ocel.

Speciální ANT (antitangle) provedení naváděcích oček a držáku háčku brání zamotávání tenkých návazců. Průběžná, velmi trvanlivá a ohebná titanová očka Recoil Titanfl ex- made in USA.

Každý prut je dodáván v luxusním pevném tubusu se samostatným oddělením pro každý díl.

Výrobce: Hanak Competition
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva