Muškařský set - Jezero a Streamer | CzechNymph.cz

🔥 CzechNymph CYBER MONDAY 2023 - 15% SLEVA na všechny výrobky (s výjimkou některých značek) s kódem CYBER2023 až do 30. listopadu! 🎣💣💥

HomeE-ShopMuškařské setyMuškařský set - Jezero a Streamer

Muškařský set - Jezero a Streamer

Muškařský set - Jezero a Streamer Muškařský set - Jezero a Streamer
Koupit: Muškařský set - Jezero a Streamer
Kód Cena/ks Sklad Dodání Kusů
Kód: FS_SWS Cena/ks: 11 499 CZK Sklad: 1 ks Dodání: ihned -+

Maximálně univerzální muškařský set určen pro všechny začátečníky, kteří chtějí zahájit lov na umělou mušku na stojatých vodách ale i lov se streamerem na větší pstruhové i mimopstruhové řece.

Tento jezerní/streamerovací set je rovněž připraven pro každého, kdo nechce pro začátek utrácet velké množství peněz za kompletní výbavu! Díky tomuto kompletu, který jsme připravili hlavně pro muškařské začátečníky, objevíte krásy jezerního muškaření a lovu se streamerem okamžitě, jakmile prvně nahodíte sestavu jezerních mušek na nějaké pěkné stojaté vodě, či protáhnete streamer hlubokou říční tůní a zaseknete vaší první velkou rybu!

Tento náš komplet nabízí vynikající poměr ceny a kvality, přičemž v něm každý nalezne naprosto vše, co potřebuje k tomu, aby začal úspěšně lovit na stojaté vodě se suchými muškami, pakomáry, nymfami a mokrými muškami na plovoucí šňůře, či s lurkami a různými dráždidly na intermediální šňůře a potápivé šňůře, nebo hodlá streamerovat na velké řece pstruhy, velké tlouště, boleny a další dravce!

Vyvážená kombinace jednotlivých produktů napomůže každému s úspěchem a velice snadno lovit jezerní i říční pstruhy, ale i další rybí druhy obývající pstruhové a mimopstruhové vody!

Pokud se již dlouho odhodláváte začít s jezerním muškařením či těžším říčním streamerováním a přemýšleli jste, co vše si pro tyto styly lovu zakoupit, můžete nám plně důvěřovat! Vše je pro vás připraveno v tomto našem univerzálním muškařském setu.

Muškařský set - Jezero a Streamer obsahuje:

- Čtyřdílný muškařský prut Hanák Competition Stillwater X v kategorii AFTMA 7 v délce 9,6 stop - 290 cm.
- Jezerní muškařský naviják Hanák Competition Lake se 3 plastovými náhradními cívkami ve velikosti 68.
- Muškařská šňůra plovoucí Cortland 333 TROUT Classic All Purpose WF #7.
- Muškařská šňůra pomalá intermediální Cortland COMPETITION SERIES WF #7/8.
- Muškařská šňůra potápivá Cortland COMPETITION SERIES Type 3 Level Sink WF #7/8.

Výrobce: Czech Nymph
Odeslat e-mail Zavřít
 
E-mail
Předmět
Zpráva